- Domů
- Aktuality
- Stát počkal, až řidiči nakoupí elektromobily ve velkém. Teď začnou platit nesmyslně vysokou daň za to, že netankují
- Diskuze
Diskuze: Stát počkal, až řidiči nakoupí elektromobily ve velkém. Teď začnou platit nesmyslně vysokou daň za to, že netankují
9. června 2026