Vyzkoušeli jste v sexu něco, o čem se domníváte, že už je tzv. přes čáru? Nebo byste tak rádi učinili? A co vám v tom brání? Stud? Tak se ho zbavte. Možná právě on vám brání v tom pravém sexuálním rozletu. 

Sex je přirozenou záležitostí. Lidstvo by bez něj vymřelo. K osobě opačného pohlaví nás sexuální pud přitahuje za účelem reprodukce. To ale samozřejmě neznamená, že sex provozujeme jedině za tímto účelem. Sex je totiž (respektive může být) i velice příjemnou záležitostí. Je nám při něm a po něm dobře. Prospívá pleti i kardiovaskulárnímu systému. Mnozí jej dokonce přirovnávají ke sportu. Ke sportu, jenž je třeba trénovat. 

Zjistěte, co vám dělá dobře

V podstatě jde o to zjistit, co nám dělá dobře. A to začít pilovat. I na pohled obyčejný milostný vztah či autoerotiku je možné povýšit na zcela novou úroveň, stejně jako pocit, který nám přináší samotné milování. Při něm nám nemusí být jen „dobře“, ale můžeme se ocitnout v hotové extázi. Existují totiž různé způsoby, jak si k ní dopomoci. 

Vyzkoušejte afrodiaziaka

Co takhle partnerovi provést masáž prostaty? Její stimulace muže přivádí do skutečné extáze. Změnu do ložnice ale přinesou i pouta na ruce či rajcovní erotické prádlo. Vyzkoušet však můžete i afrodiziaka, ať již se jedná o známé španělské mušky, krémy podporující prokrvení penisu, gely na oddálení ejakulace nebo dámské parfémy s feromony. Na ty své partnery lákají samičky v živočišné říší, tak proč byste se o to nemohly pokusit vy, milé dámy. 

Hrajte si 

Spoustu potěšení přinášejí erotické hračky, ať již se jedná o vibrátory a dilda pro dámy či o umělé vagíny a orály pro pány. Na trhu existují prostředky pro zkvalitnění erekce (vakuové pumpy) i oddálení ejakulace (erekční kroužky). Zapomínat byste však neměli ani na lubrikační gely a masážní oleje. On i na pohled obyčejný dotek se může setkat s nečekanou odezvou. 

Na hraně mezi bolestí a uvolněním

Už jste slyšeli o elektrosexu? To je sex za pomocí speciálních pomůcek, které ke svému provozu využívají elektrickou energii. Díky ní dochází ke gradování prožívaných pocitů střídajících se mezi bolestí a uvolněním. Jak vidíte, návrháři erotických pomůcek rozhodně nezahálejí. Na vás ale je najít si hračku, která vám bude po všech stránkách vyhovovat. Nevíte, kde začít? Nevadí, k tomu tady jsou sexshopy. Spoustu inspirace, pomůcek a hraček všeho druhu doprovázených neméně inspirativními videonávody vám poskytne například sesxhop ruzovyslon.cz

Začněte experimentovat

Dobrou zprávou je, že se dnes téměř nemusíte omezovat. V sexu totiž neexistují meze. V podstatě by se dalo říci, že pokud do sexuálních aktivit nezahrnete děti a zvířata (to opravdu ne!) a nikomu (bez jeho souhlasu) neubližujete, můžete popustit uzdu své fantazii a pustit se do toho. Je sice pravda, že tato fantazie je mnohdy lepší než skutečná realita, ale víte, co se říká? Že za vyzkoušení nic nedáte. Pusťte se proto do experimentování!