Rychlá půjčka na opravu auta? Ano, rozumné

Vzít si půjčku je dnes daleko jednodušší než kdy dříve.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nemusíte totiž nikam chodit, pouze se posadíte k počítači nebo vezmete do ruky telefon s připojením k internetu, a o půjčku si požádáte. Do čtvrt hodiny můžete mít vše vyřízené a peníze vám už míří na účet. Z toho důvodu však lidé tyto půjčky častokrát využívají více, než by měli.

Půjčka ihned je lákavá, avšak neměli byste ji nadužívat. Oprava auta je jednou z věcí, na které je její využití rozumné. Pojďme si to rozebrat trochu podrobněji.

Potřebujete to? Pak je rychlá půjčka řešením

Rychlá půjčka je oprávněná, jestliže danou věc potřebujete. Typickými příklady věcí či služeb, bez nichž se nelze dlouho obejít, je třeba právě oprava auta, koupě nových brzdových destiček, ale i koupě nového spotřebiče do kuchyně atd.

Pak jsou naopak výdaje, bez nichž byste se obešli. Příkladem mohou být vánoční dárky nebo dovolená v Egyptě. Udělají vás krátkodobě šťastnějšími, avšak z dlouhodobého hlediska přinesou do vašeho života spíše více problémů. V tomto případě je lepší se uskromnit. Pokud na tyhle výdaje, jež nejsou nezbytné, nemáte, prostě se bez nich budete muset obejít.

Rychle si půjčíte nižší částky

Rychlá půjčka online je dostupná pouze na nižší částky. Není tedy vhodná například na nákup nového automobilu. Třeba známá Razdva půjčka je možná až do 150 000 Kč se splatností až 48 měsíců. Tuhle částku si vyřídíte už do 15 minut a nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete.

Sami si nastavíte výši půjčky i délku splácení, podle toho vidíte výši měsíční splátky. Veškeré informace tedy znáte předem. Radzva půjčka funguje pouze online, takže se opravdu nemusíte bát, že byste museli s někým osobně komunikovat. Pokud tedy sami nebudete chtít. Půjčka je jednoduchá, bezpečná a bez rizika. Přesto na vás apelujeme: půjčte si jen nezbytné minimum, které doopravdy potřebujete.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Zatímco Rusko musí trpět, Ukrajina se může radovat: americký systém Patriot „zatne tipec“ nesestřelitelné raketě Kinžal i letounu Su-35
Události247.cz
Události247.cz
Cena zůstává, hmotnost produktů je nižší: Obchody zdražují čím dál rafinovaněji
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vynalezl stroj času a zmizel: Někteří věří, že se Mike Marcum přesunul do 30. let
adbz.cz
adbz.cz
Pár kapek do vody: Orchidej se obsype květy díky citronové šťávě