Auta na Halloween jako stvořená. Těchto se na první pohled leknete

                   

Jsou auta, u kterých se dá říci, že se na nich designéři skutečně vyřádili. Bohužel v negativním slova smyslu. Většina z nás obdivuje různé zajímavé designové skvosty, ale zapomíná na to, že existují i auta která jsou na opačném konci. Takový, kterých se dost možná lekneme na první pohled. Která to jsou? Podívejte se na několik z nich.

Fiat Multipla

Tím nejde nezačít. I když je auto chváleno hlavně pro svou celkovou praktičnost, nutno říci že svým vzhledem je opravdu unikátní, Při pohledu na něj si řeknete, jak je možné že někdo mohl něco podobného navrhnout. Tím nejhorším je na tomto voze patrně jeho přední část, tedy jakýsi schod nad kapotou, ve které jsou umístěna světla a ve středu samotné logo automobilky. Toto je designový výstřelek, který se opravdu nepovedl.

i

Mitsuoka Orochi

I tady vás design skutečně zaujme. Vůz měl vypadat jako stylové moderní sportovní auto. Výsledek bohužel nevypadá nijak lákavě. Spíše jako by si ho vzal do parády nějaký lowcost tuner. Podívejte se. Především přední část vozu vypadá velmi strašidelně. Mřížka chladiče má tvar úst a zubů a díry v kapotě rozhodně nepřidávají tomu, že by se mělo jednat o auto, za kterým se s pochvalou někdo otočí. Bude tomu stoprocentně spíše naopak.

i

AG Alligator

Že o tomto autě nic nevíte? Dost možná proto, jak vypadá. Základem byl stylový model BMW X6, který byl následně „vyladěn a vylepšen“ na model s označením AG Alligator. Ten vznikl pod taktovkou tunerů z Litvy, kteřé si říkají AG Excalibur. Nutno říci, že jejich dílna není ve světě zase až tak známá. Když však předvedli tento počin, věděl o nich téměř každý.

i

Pontiac Aztec

O tomto vozu se dá říci, že začal s érou crossoverů v General Motors. A tak to také vypadalo. Pokud by někdo řekl, že z tohoto vozu vznikly dnešní povedení crossovery, jistě mu nebudete věřit. I když přední část vozu vypadá ještě celkem v pořádku, když se na auto podíváte ze zadní strany, budete překvapeni tím, co zde designéři vymysleli. Nic pěkného to není.

i
i
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články