Redakce

Martin Sedláček

Šéfredaktor

Automechanik, dopravní expert a automobilový novinář. Tím vším si prošel za posledních 42 let své kariéry. Řidičák má v podstatě ne vše, co se dá u nás legálně řídit. Nyní se naplno věnuje publikační činnosti i osvětě na AutoŽivě.

Filip Rakovan

Redaktor

Dráhu motoristického žurnalisty zahájil v době tištěných médiích v časopise Speed a prošel velkou řadou renomovaných tuzemských časopisů, například Carauto, český TopGear. Následně zakotvil v online světě a jako šéfredaktor pozvedl na špičkovou úroveň ve své době prestižní magazín Autoweb.cz a Garaz.cz. Řídil snad vše, co má čtyři kola, od litrového hatchbacku po F1. Pořádá kurzy pro řidiče a amatérské závody, vyjadřuje se k problematice v televizi. A hlavně dnes s radostí píše na AutoŽivě.

Michal Sztolár

Redaktor

Vystudoval strojírenské technologie a uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD. S dlouholetou praxí prodeje aut mu pod rukama prošlo přes 400 vozů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Ondřej Komárek

Redaktor

Polovinu svého života strávil ve Velké Británii, kde psal 12 let pro přední automobilová média jako Autocar, Carwow a TopGear. Nyní přináší svůj jedinečný pohled do AutoŽivě. Aktivně se účastní amatérských závodů a předtím, než se stal novinářem, pracoval na vývoji závodních motorů.

Jiří Louthan

Moderátor, expert na testy

Zkušený automobilový novinář, který seděl za volantem více než 500 různých aut, přináší svůj bohatý repertoár zkušeností do nového pořadu AutoŽivě. Můžete ho sledovat na české službě Stream i YouTube. Dříve psal pro iDnes.cz, AutoJournal.cz

Mgr. Adriana Pospíšilová, LL.M.

Advokátka

V roce 2020 absolvovala akademický titul Mgr. na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Do redakce AutoŽivě přispívá odbornými znalostmi v dopravních předpisech a dopravním právu.

Provozovatel webu

Zobrazit celý kontakt