Co tento pár udělal na dálnici, je mimo lidské chápání. Řidič kamionu jejich skandál a blokaci pruhu natočil

Některé vyhrocenější partnerské debaty by možná měly navždy zůstat skryté cizím očím. Určitě je nemusíme vidět na dálnici ve spodním prádle. Nicméně tohle video vás dostane.

i Zdroj fotografie: S vědomím STOP CHAM
                   

Že je někdy potřeba „vyčistit vzduch“ a vyřešit odsunuté nebo dávno zapomenuté partnerské křivdy není nic neobvyklého. Lidé se zkrátka občas nedokáží domluvit bez patřičných emocí a možná to je nakonec dobře, aspoň bývá v těch chvílích patrné, že jim jde o výsledek. Aby ale prali pomyslné rodinné „špinavé prádlo“ přímo před zraky ostatních motoristů na dálnici, sami u toho běhali v prádle a ještě se nechali natočit, to zas tak často k vidění není. Víc než kdy jindy: tohle video vás pobaví.

Manželské etudy poněkud jinak

Pojďme si nejprve představit dva hlavní hrdiny naší krátké partnerské (manželské?) etudy. Na jedné straně tady máme švarného mládence, jež jinak chodí zaručeně skvěle oděn, jen dnes mu to jaksi nevyšlo a tak máme tu čest ho vidět jen v apartních, dámy prominou, spoďárech. Jsou černé barvy a určitě budou i značkové, firmy jako Gucci nebo Calvin Klein v šatníku mladého muže rozhodně nezůstaly stranou, ale tady žel onu slavnou marku nemáme šanci spatřit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na druhé straně pak máme dámu ve světle fialových legínách, světle modrém topu a bílých teniskách. Jestli opravdu půjde o „královnu bielych tenisiek“ z nesmrtelného hitu slavné kapely už necháme na posouzení každého z vás. Jak je z krátkého intermezza obou aktérů patrné, půjde v něm v první řadě o majetek. Tedy, majetek. Tady se majetek nějakým způsobem zhmotnil do podoby jakési malé tašky, jež má původně na sobě ona dáma, ale evidentně si na ní činí nárok i druhá strana sporu.

Právní kvalifikace zůstává nejasná

A s ohledem na poměrně jasnou fyzickou převahu, jež je patrná i v oněch „spoďárech“ (ani brnění tady netřeba) záhy také vlastnictví oné kabelky přechází na muže. Právníci by tady možná zaujali několik vzájemně nekonzistentních postojů. Od krádeže přes vypořádání dědictví až po navrácení majetku do rukou majitele, ale to se z videa nemáme žel šanci dozvědět. Zajímavější to však začne být v okamžiku, kdy se mezi naši debatující dvojici vloží řidiči z přihlížejících vozidel.

iZdroj fotografie: iStock

Člověk nemusí mít hned doktorát z řeči těla, aby z jejich vstupu na scénu poměrně jasně dedikoval, že přišli na obranu dámy před útočníkem. Jasný postoj rukou, jasné narovnání zad, tady není diskuse o obsahu sdělení. Jak už to ale v podobných situacích bývá, ještě do onoho okamžiku „oběť“ se začne náhle zastávat svého do toho samého okamžiku agresora a začne jej naopak bránit před svými do obou okamžiků ochránci. Ti nakonec pokrčí rameny a odchází.

Stejně tak odchází oba účastníci naší krátké partnerské etudy, cestou ještě ladíce detaily právě proběhlého „obchodu“. Jak poznamenal můj kolega, bylo by zajímavé vědět, o co tam ve skutečnosti šlo. A čí byla původně ta taška nebo kabelka, případně co v ní bylo. Ale to už se asi nikdy nedozvíme. Nezbývá, než oběma popřát hodně štěstí a vám všem ostatním to stejné. A nezapomeňte, v podobných situacích vždy reflexní vestu na sobě, bez ní nevycházet z auta!

Jakou největší absurditu jste na silnicích zažili?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články