Dva mladíci závodili v hustém provozu a vše natáčeli na telefon. Poslední předjetí vedlo k masakru na silnici

Řidič BMW doplatil na svou bezohlednou jízdu. Předjíždění ve vysoké rychlosti se mu vymstilo. Ohrozil tak sebe i ostatní účastníky provozu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Předjíždění v hustém provozu a ve vysoké rychlosti nemůže vést k ničemu jinému než k dopravní nehodě. Řidiči, kteří se takto chovají, nehazardují jen se svým životem, ale i životem spolujezdců nebo lidí v okolních automobilech. Jízda by měla vždy odpovídat vašim schopnostem. Nikdy se nepřeceňujte jako řidič BMW, který si věřil natolik, až zlikvidoval svůj automobil a další dva poškodil.

Jeho riskantní jízda se změnila v hazard se životem

Každý, kdo bezohledně předjíždí ve velkém provozu, dříve nebo později skončí jako řidič BMW ve videu. Jeho bezohledná a nebezpečná jízda vedla k poškození jeho automobilu a dvou dalších. Řidič při riskantním předjíždění několika aut najednou a při náhle změně pruhu poškodil zadní část jednoho z automobilů. Poté narazil do dalšího vozu, který odstrčil ke krajnici.

iZdroj fotografie: Pixabay

BMW narazilo do svodidel a následně se přetočilo na střechu, nakonec zastavilo o strom. Auto se ještě před zastavením dvakrát otočilo přes střechu. Na videu však není vidět vše. Sražený automobil byl odstrčen do příkopu, poté se přetočil zpět do vozovky, avšak směrem do protisměru. Kdyby první vozidlo BMW nezpomalilo, zřejmě by došlo k čelní srážce s MINI Cooperem. To by mělo fatální následky pro obě posádky automobilů.

Zákaz řízení pro řidiče BMW

Ohrožování ostatních účastníků dopravy by mělo být trestáno odnětím řidičského průkazu a doživotním zákazem řízení. Bohužel není známo, jak řidič BMW dopadl. Můžeme však jen doufat, že za volant už neusedne a už nebude nikoho ohrožovat. Jak je ale vidět na videu níže, jeho nebezpečná jízda měla pro něj velké následky.

iZdroj fotografie: Pixabay

Čím dál tím více dopravních nehod je zapříčiněno nepřiměřenou rychlostí. Překročením přikázané rychlosti ohrožujete sebe i ostatní účastníky provozu. Pokud chcete předjíždět, nikdy nepředjíždějte, pokud nemáte dostatek prostoru na předjetí. Jak učí v autoškole – nesmíte ohrozit ani omezit.

Zdroj: SpeedBabyyy

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články