Chtěl se vyhnout dopravní zácpě a ukázat ostatním, jak na to. Místo toho navždy uvízl kvůli své hlouposti

Někteří řidiči se potřebují dostat do cíle stůj co stůj a pokud možno co nejrychleji. A cestou ideálně ukázat ostatním řidičům, jací jsou machři.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Najdete je skoro všude. Když se někde utvoří zácpa nebo nějaká jiná dopravní komplikace, objeví se tito řidiči. Potřebují být za každou cenu vepředu, všude musí mít přednost a pokud nemohou jet dál, hledají nejrůznější způsoby, jak se dál pohnout. Naštěstí karma funguje, takže se poměrně často setkají buď s dalším řidičem, který je zkrotí, nebo narazí na prostou okolnost v podobě fyzikálních zákonů a vlastní neschopnosti.

Zácpa není nic pro mě

Příkladem krásného „dojezdu“ budiž tento záznam jednoho „umělce“, který se samozřejmě nebude snižovat k tomu, aby počkal v koloně vozů jako všichni ostatní. Kamera ukazuje před řidičem bílé auto a vedle motorku. Pak se z druhého boku zjevu červená Kia Ceed, jejiž majitel se evidentně potřebuje dostat dopředu za každou cenu. Jenže co čert nechtěl, pravé přední i zadní kolo mu zapadly do strouhy na kraji silnice.

iZdroj fotografie: Pixabay

Záhy zaslechneme smích řidiče a kamerou, který vše zachytává, kterýžto zvuk se mísí se zapnutým rádiem. Majitel červeného auta se snaží ze zaseknutí dostat, jenže jediným výsledkem jsou zřetelné proudy vody a písku létající od kol, jak se protáčí. Vzápětí se okolní auta i motorka pohnou plynule kupředu včetně našeho kameramana. Červené auto tam zůstává dál jak brouk povalený na záda, který se nemůže také hnout z místa.

Přístupy, které nikam nevedou

Nejspíš nikdy nepřijdeme na to, co k tomu podobné existence vede. Pravdou zůstává, že jejich chování málokdy vede k nějakému jejich vlastnímu zisku, mnohem častěji se akorát sami dostávají do potíží. Obvykle ještě větších, než v jakých byli původně. V tomto případě se navíc situace podepsala i na jeho voze, ale asi mu to stálo za to ukázat dalším řidičům, jak na to. Pozornost si nepochybně získal, i když nejspíš jinak, než původně chtěl.

Tohle je naštěstí čistě humorný případ takového chování. V mnoha situacích se ale podobní řidiči projevují mnohem hůř a jejich způsoby jsou mnohem tvrdší. Ovšem karma a fyzikální zákony platí pořád a i takoví se setkávají s mnoha důsledky svého jednání. Ať už je to ještě agresivnější řidič, který je zkrotí, nebo auto, které se jim během takového „hrdinství“ porouchá. Ostatně takových havárek je plný YouTube.

Zdroj: YouTube kanál UFO na drogach

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Bez Západu by Rusko bylo bez moderních zbraní, samo je totiž vyrobit neumí. Užívá techniku Francie, Německa i dalších zemí
Události247.cz
Události247.cz
Taxík levnější než jízda autobusem: Důchodci nemají ani ponětí, že jim stát poskytne dopravu kamkoliv za pár korun
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejděsivější místo na planetě: Přístup sem má jen pár lidí, běžný člověk by téměř s jistotou zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Psi, které je téměř nemožné vychovat: Některá plemena pro poslušnost nemají předpoklady, mnoho lidí to před koupí neví