Co dělat, aby klienti vašeho autoservisu nemuseli trpět venku zimou?

Mnohá nařízení posledního období jsou doslova na hlavu padlá. Nedávají smysl, odporují selskému rozumu, jsou nemorální. Jedním z takových je povinnost přijímat zákazníky autoservisu venku v zimě před servisem.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Nelíbí se vám, že vaši zákazníci musí mrznout venku? Nelíbí se to asi nikomu, bohužel vládní zařízení nezměníte. Můžete se však lépe vybavit. Hádejte, ke komu zákazníci přijdou ochotněji. Do autoservisu, kde musí mrznout venku, nebo tam, kde je pěkně teplo? Teplo pro zákazníky lze zařídit i venku.

Zákazníkům venku prostě zatopte

Dovnitř je pozvat nemůžete, to by bylo proti nařízení. Je však možné venku zatopit. Teplo dodá stojanové topidlo určené do venkovních prostor. Na to si dejte pozor, určitě se poohlížejte pouze po venkovních topidlech, je ta vydrží déšť či sníh.

Venkovní topidlo dokáže v závislosti na konkrétním typu vyhřát několik metrů ve svém okolí. Že musí být provoz takového topení drahý? Nebojte se. Moderní modely jsou vybaveny infra čidlem, a pokud se v jejich blízkosti pár minut nikdo nevyskytuje, automaticky se vypnou. Povrch topidla je vybaven ochranou proti popálení.

Jak funguje takové topidlo v praxi?

Přes noc ho skladujete uvnitř, třeba v dílně. Ráno přijdete do práce, topidlo vyvezete na místo a necháte ho tam stát. Venkovní elektrické ohřívače mívají kolečka, proto není každodenní transport ven a dovnitř problém. Celý den jste bez starostí, protože topidlo se zapíná samo, pouze když je potřeba. Večer ho opět uklidíte. Starostí je minimum, efekt na zákazníky vysoký.

Teplo může být i u stolu

Ještě lepší vychytávkou než obyčejný elektrický ohřívač je zahradní venkovní party stolek s topením. Topení je umístěno v podstavci, takže kdokoliv si stoupne ke stolku, tomu bude příjemně teplo. Dlouho čekajícím zákazníkům můžete nabídnout i kávu nebo čaj na zahřátí. To zatím ještě nikdo nezakázal.

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Jindřich Honzel

Zobrazit další články