Crossovery a SUV automobily, na které se do příštích let oplatí počkat. Čím se automobilky chystají ohromit?

Moderní a špičkové crossovery a SUV automobily, které se mají v průběhu dvou let dostat na trh, a opravdu se oplatí na ně počkat.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Crossovery a SUV automobily v posledních letech vládnou trhu a jsou podle statistik opravdu žádanými vozy. Jednotlivý výrobci aut se této skutečnosti rozhodli využít a pro rok 2023 si připravují opravdu vymakané „mašinky“, na které se oplatí počkat. Které to tedy jsou a čím vším nás výrobci chtějí překvapit?

Land Rover Defender Sport

Cílem tohoto vozu je dokonale harmonické propojení velikosti a prostoru spolu s nadstandardním luxusem a pohodlím. V terénu však nabídne nečekaně vysoký výkon a schopnosti, které jsou pro vozy této značky typické.

Mercedes-Benz EQG

Toto vozidlo třídy G EV, rozšíří rodinku Mercedesů o další plnohodnotný kousek, tentokrát v plně elektronickém převedení. Předpokládanou nejlepší vlastností tohoto vozu by měly být nulové emise z výfuku a také plné vybavení technologiemi nabízejícími plynulou regulaci tratě.

iZdroj fotografie: Unsplash

Nissan Patrol

Vůz, který se již v USA i jiných zemích prodává od roku 2017, čeká kompletní úprava a v novém převedení by se měl na trh dostat začátkem roku 2024. Tento legendární vůz tak zcela změní svůj design a jízdní technologie se mohou těšit na vylepšení.

iZdroj fotografie: Unsplash

Toyota Sequoia

Tento nový automobil značky Toyota by se měl na trhu ukázat pro modelový rok 2023 a dle všech informací se bude jednat o skutečnou pecku ve světě SUV. Nebude chybět nezávislé zavěšení zadních kol, dokonalé jízdní vlastnosti v terénu ani další technologie a vybavení, které v rodinném voze nabídne skutečný komfort.

iZdroj fotografie: Unsplash

Peugeot 5008

Tento vůz bude delší, modernější a výkonnější verzí Peugeotu 3008. Těšit se tak můžeme na pohodlný a stylový interiér a na dokonalou jízdní dynamiku jakou má i Mazda CX-5. Chybět nebude ani prostorný kufr a pořádná nálož technologií, díky kterým se každý terén změní v procházku růžovou zahradou.

iZdroj fotografie: Unsplash

Volkswagen Ruggdzz

Název tohoto elektronického robustního SUV vozu zatím není jistý, nicméně ten bude pouze třešničkou na dortu. Hranatý profil a hranatý styl jej dokonale odliší od ladnějšího crossoveru ID.4 a podle uniklých informací se pravděpodobně můžeme těšit i na terénní světla, ochrannou karoserii a větší světlou výšku.

iZdroj fotografie: Unsplash
Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články