Daewoo Lanos v dálničním závodu předjelo Mercedes zrychlující na 300 km/h

                   

Ne každý řidič, který jezdí v Daewoo Lanos, předjel Mercedes a je velmi těžké tomu uvěřit nebo si to alespoň představit. Ale jak už to bývá, výjimka potvrzuje pravidlo. Uživatel Instagramu s přezdívkou kievracer zveřejnil na své stránce video pořízené z kamery umístěné v ve voze Mercedes-Benz E63 S, které ukazuje neuvěřitelnou rychlost vozu Daewoo Lanos. K neobvyklému incidentu došlo v ukrajinském hlavním městě Kyjevě.

Toto video není ani vtip, ani podvod. Jak píše sám kievracer tento Lanos z videa je dobře známý v určitých kruzích a ve skupině přátel, kteří se tomuto projektu osobně věnovali.

Pod kapotou vozu je motor s výkonem 500 koní. Ukázalo se, že trochu více informací o tomto autě, stejně jako o jeho přeměně na úžasně výkonný stroj.

Jak si Lanos hravě poradil s Mercedesem

Daewoo Lanos je subkompaktní automobil vyráběný jihokorejským výrobcem Daewoo v letech 1997 až 2002 a poté vyráběný na základě licenčních smluv v různých zemích po celém světě. Vůz je také dostupný na trhu jako Daewoo Sens, ZAZ Sens a ZAZ Lanos na Ukrajině, Doninvest Assol a ZAZ Chance v Rusku, FSO Lanos v Polsku nebo Chevrolet Lanos na Ukrajině, v Rusku a Egyptě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články