Diskuze - Ostuda českých řidičů v Alpách: Řádili pod Grossglocknerem. Hrozí jim pokuta 122 tisíc Kč a zabavení auta

Diskuze: Ostuda českých řidičů v Alpách: Řádili pod Grossglocknerem. Hrozí jim pokuta 122 tisíc Kč a zabavení auta

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
1/5 (20%) 1 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články