Diskuze - Lepší auta už podle mě nevyrobí: Výběr 4 nejspolehlivějších modelů pro Čechy. Mají nezničitelné motory a spotřebu kolem 5 l/100 km

Diskuze: Lepší auta už podle mě nevyrobí: Výběr 4 nejspolehlivějších modelů pro Čechy. Mají nezničitelné motory a spotřebu kolem 5 l/100 km

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
3/5 (60%) 2 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články