Diskuze - Vypadá jako Babetta, ale jezdí jako Mercedes mezi mopedy. Piaggio Sì v 80. letech ukázalo, v čem československá Jawa zaostala

Diskuze: Vypadá jako Babetta, ale jezdí jako Mercedes mezi mopedy. Piaggio Sì v 80. letech ukázalo, v čem československá Jawa zaostala

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
1/5 (20%) 1 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články