Dongfeng čeká na tisícího zákazníka, dá mu letenku do Číny plus muzeum ve Wuchanu. A SUV se slevou

Mimořádně úspěšný importér vozů Dongfeng do České republiky očekává v nejbližších dnech tisícího zákazníka. Předá mu krom vozu se slevou i speciální voucher s letenkou do Číny.

i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: Se souhlasem Davida Kubrta
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
i Zdroj fotografie: DongFeng
Dalších 12 fotografií
Dalších 12 fotografií
                   

Prodej vozů Dongfeng v České republice zažívá raketový vzestup. Atraktivní ceny v kombinaci s moderní technikou a nápaditým designem oslovují čím dál více zákazníků, ať již hledajících klasické a cenově výhodné vozy v podobě modelu Shine, nebo povedené SUV T5 či vpravdě opulentně vybavené MPV U-Tour. S přibývajícími objednávkami tak importér pro střední Evropu, společnost Plastonic s.r.o., může vyhlásit akci pro tisícího zákazníka. A vánoční slevu na megaúspěšné SUV. Pojďme se na to podívat společně.

Dongfeng našel ideální poměr výkon/cena pro svoje auta

Druhá největší čínská automobilka Dongfeng je vcelku ukázkovým příkladem, jak se dají vyrábět moderní, solidně postavená a vždy velmi dobře vybavená auta – a především je nabízet za rozumnou cenu. Nechci se pustit do přílišné chvály čínské produkce, dobře postavených sedanů velikosti Octavie za cenu Fabie jsem popravdě popisoval už minimálně deset, BYD počínaje přes Chery a SAIC konče. Pomalu, ale jistě se začínám vcelku detailně orientovat v čínské produkci, minimálně natolik, aby mne každé jedno nové auto nevyvedlo z míry.

iZdroj fotografie: DongFeng

A mám navíc vybudovanou docela silnou materii znalostí, souvislostí a měřítek v automotivu, za 30 let v oboru člověk leccos pochytí. Zřejmě i proto jsem třeba nikdy nebyl (a pravděpodobně ani nebudu) fandou Tesly, ta auta mi přijdou více jako marketing než jako technický produkt, jakkoli některé jejich přednosti uznávám. Stejně jako uznávám neskutečný tah na branku a geniální cit pro produkt u Elona Muska. Ten chlap má něco z Davida Copperfielda a Ferdinanda Piëcha v jednom. A na výsledku je to vidět.

U-Tour dokončí revoluci, kterou T5 EVO začala

Přesto (nebo právě proto) mne produkce Dongfengu zaujala „na první dobrou“. Když jsem třeba poprvé viděl fotky U-Touru neboli nového MPV z nabídky Dongfengu (resp. dceřinného labelu Forthing) a měl přibližnou informaci o ceně, začal jsem tušit cosi o malé revoluci. Možná klidně i větší revoluci. Auto s takovým interiérem, technikou a celkovým provedením za cenu, za kterou bude zanedlouho v nabídce českého importéra, je něco jako časovaná bomba. Konkurence tuším zalapá po dechu (výbavou i cenou).

iZdroj fotografie: Dongfeng

To stejné je u SUV T5 EVO. Měli jsme ho na krátký test a ono nejenže skvěle vypadá, ono i skvěle jezdí. David Kubrt se s ním proháněl na okruhu v Sosnové, video vás překvapí. A že i Forthing T5 EVO se bude prodávat „jako teplé žemle na krámu“? Ani o tom jsem nikdy nepochyboval. Nemýlil jsem se. Společnost Plastonic s.r.o., dovozce Dongfengu, proto vyhlásila mimořádnou předvánoční akci:

Speciální akce Dongfeng – prosinec 2023!

  • Až do 24. 12. sleva na SUV T5 EVO, cena již od 664 990 Kč!
  • Tisící zákazník českého zastoupení vyhraje letenku do Číny
  • a s tím spojenou návštěvu muzea Dongfeng ve Wuhanu.

„Přivezeme Čechům moderní auta z Číny za české ceny,“ říká importér DongFeng. A čísla mu dávají za pravdu

Jinými slovy: pokud uvažujete o novém autě skvělých parametrů za ještě lepší cenu, pak neváhejte. Jeden z nejlepších vánočních dárků je momentálně k mání s citelnou slevou, navíc můžete vyhrát nezapomenutelnou cestu. Dopředu závidím i já, neb po návštěvě muzea Dongfengu budete o té značce vědět víc než většina novinářů v tomto státě. Nejen v tomto státě. Jestli bych jel? Okamžitě. Žel u mne to nepřipadá v úvahu, vám ale držím maximálně palce, ať se to tomu jednomu (té jedné) vyvolenému/vyvolené líbí a plně vydaří! Věřte mi, bude to stát za to.

Galerie

Dalších 12 fotografií
Dalších 12 fotografií

Nezkusíte štěstí a neuděláte si současně radost dárkem na Vánoce?

Zdroj: DF Motor
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články