Elektromobil Velorxtrike zlevňuje: pořiďte si jej pod sto tisíc

                   

Elektromobily dobývají svět a ulehčují peněžence

A to nejen levnými provozními náklady! V současnosti si elektromobily značky Velorxtrike můžete pořídit za částku nižší, jak 100 000 korun. Částka, která potěší nejednoho řidiče, má ve výbavě čtyřkolovou verzi, tříkolku si můžete zakoupit dokonce o pět tisíc levněji.

Proč prodejci vozy stále zlevňují? Vede je k tomu především velký zájem mezi zákazníky. Zvýšené prodejní výsledky na zahraničních trzích dovolují celkovému snižování vozů u všech dealerů Velorxtrike vozů. Vysvětluje jednatel společnosti Velorxtrike Pavel Brída.

Velorxtrike nabízí olověné nebo lithiové baterie

Oficiální ceny vozů jsou uvedeny bez daně a bez baterií zajišťující pohon. Brída však poukazuje na fakt, že konečná částka se oproti stávající o moc nenavýší.  Zvláště v případě, kdy si zákazník vybere levnější olověné baterie, které stojí v řádech několika tisíců korun – jedná se o deset kusů olověných baterií s předpokládaným dojezdem sto kilometrů na jedno nabití.

Společnost Velorxtrike nabízí také měsíční pronájem lithiových baterií za pětisetkorunový poplatek. Základní sada lithiových baterií nabízí předpokládaný dojezd až padesát kilometrů, zakoupit si je můžete za cenu od dvaceti tisíc korun.

Velorxtrike nabízí zákazníkům důležitou novinku, a to v podobě vyjmutí celého packu lithiových baterií. Hmotnost 23 kilogramů nabízí poměrně jednoduchou manipulaci a lze jej nabít třeba v kanceláři nebo v pohodlí domova. Odpadá tedy starost s natahováním kabelů k vozu nebo hledáním dokovací stanice poblíž práce. Nákup dvou a více sad baterií si mohou zákazníci pořídit do rezervy. Při delších jízdách stačí baterie jednoduše vyměnit a pokračovat v jízdě bez ztráty času u dobíjecích stanic.

Velikost elektromobilů Velorxtrike

Čtyřkolka VXT 2 Quatro měří na délku 226 centimetrů a na šířku 118. Pohon 3 kWh elektromotoru v zadní části vozu zaručuje pohodovou jízdu po městě, s maximální rychlostí 45 km/h. Dostupný je v šesti barvách, s možností kombinace tří barev na karoserii. Za příplatek je možné dokoupit autorádio, alarm, elektrické ovládání oken, dálkové centrální zamykání, střešní nosič, topení i zadní kameru.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články