Mechanici namontovali na starou Ladu 14 kol. Odvážný experiment jim kupodivu vyšel

Monstrum na čtrnácti kolech nepatří k tuningovému mainstreamu, ale stojí za to se podívat, co všechno vymyslí v Rusku. Po Ladě, která válí sudy, je tady drsnější experiment.

i Zdroj fotografie: S vědomím Garage54
                   

Léta plynou, epochy a trendy se mění, světový automobilový průmysl šílí buď po crossoverech, nebo po elektromobilech, ale jedno se nemění. Láska k takzvanému domácímu tuningu. A že dokáže někdy být i šílená, dokazuje naše video. V hlavní roli je nesmrtelný vůz Lada.

Drsnější plán

Rusové z Garáže 54 jsou v tuningu zvlášť aktivní a tradičně jdou mimo hlavní proud. Poté, co se jim nedávno podařilo namontovat na automobil Lada masivní půlkruhovou konstrukci, pomocí které se automobilu podařilo doslova válet sudy, přišli s ještě drsnějším plánem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Projekt by se dal popsat jako syrové a nemilosrdné ladění tradiční ruské značky, které rozhodně překračuje hranice normálu. A v podstatě také jde proti tuningovému mainstreamu. Vydupat maximální výkon a vyladit brutální vzhled, o to v tomhle projektu nejde.

Monstrum na 14 kolech

Tohle monstrum na čtrnácti kolech není ani hezké a problémy mělo už v prvním mírném stoupání, které zdolalo až poněkolikáté. Jako základ projektu mechanici tedy použili legendární ruský držák Lada. Původní nápravy nahradily nové, speciálně upravené pro pyramidu zadních kol.

Sedan má totiž na každé straně zadní nápravy šest kol. Vpředu jsou namontována obří 42palcová kola GAZ-66. Vzniklo čtrnáctikolové monstrum, které vypadá obludně. Ve videu jsou další informace o o nejošklivějším a nejpodivnějším experimentu se značkou Lada.

Zdroj: Garage54

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy