Mechanici namontovali na starou Ladu 14 kol. Odvážný experiment jim kupodivu vyšel

Monstrum na čtrnácti kolech nepatří k tuningovému mainstreamu, ale stojí za to se podívat, co všechno vymyslí v Rusku. Po Ladě, která válí sudy, je tady drsnější experiment.

i Zdroj fotografie: S vědomím Garage54
                   

Léta plynou, epochy a trendy se mění, světový automobilový průmysl šílí buď po crossoverech, nebo po elektromobilech, ale jedno se nemění. Láska k takzvanému domácímu tuningu. A že dokáže někdy být i šílená, dokazuje naše video. V hlavní roli je nesmrtelný vůz Lada.

Drsnější plán

Rusové z Garáže 54 jsou v tuningu zvlášť aktivní a tradičně jdou mimo hlavní proud. Poté, co se jim nedávno podařilo namontovat na automobil Lada masivní půlkruhovou konstrukci, pomocí které se automobilu podařilo doslova válet sudy, přišli s ještě drsnějším plánem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Projekt by se dal popsat jako syrové a nemilosrdné ladění tradiční ruské značky, které rozhodně překračuje hranice normálu. A v podstatě také jde proti tuningovému mainstreamu. Vydupat maximální výkon a vyladit brutální vzhled, o to v tomhle projektu nejde.

Monstrum na 14 kolech

Tohle monstrum na čtrnácti kolech není ani hezké a problémy mělo už v prvním mírném stoupání, které zdolalo až poněkolikáté. Jako základ projektu mechanici tedy použili legendární ruský držák Lada. Původní nápravy nahradily nové, speciálně upravené pro pyramidu zadních kol.

Sedan má totiž na každé straně zadní nápravy šest kol. Vpředu jsou namontována obří 42palcová kola GAZ-66. Vzniklo čtrnáctikolové monstrum, které vypadá obludně. Ve videu jsou další informace o o nejošklivějším a nejpodivnějším experimentu se značkou Lada.

Zdroj: Garage54

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování
adbz.cz
adbz.cz
Sýr nakupuju ve slevě do zásoby. Vím totiž, jak prodloužit jeho trvanlivost o několik týdnů