Chcete se přestěhovat snadno, levně a rychle? Pronajměte si dodávku

                   

Téměř každý člověk se alespoň jednou v životě setká s nutností nalezení nového domova. Ačkoliv tato záležitost většinou představuje pozitivní jev, je nejdříve nutné absolvovat spoustu těžké a neoblíbené práce. Jedním z hlavních kamenů úrazu je převážení nábytku a dalších těžkých předmětů. Jak na to?

Zapomeňte na auto

Většina z nás vlastní osobní automobil, který se hodí maximálně na převoz židlí, krabic s oblečením a podobných nepatrných předmětů. Vzhledem k malé kapacitě je však nutné absolvovat rovnou několik cest, což se ve výsledku pěkně prodraží a zbytečně zahodíte spoustu hodin času. Naštěstí existují mnohem výhodnější možnosti, přičemž populárním řešením je hlavně zapůjčení dodávky.

i

Zvolíte-li správného poskytovatele, dočkáte se cen již od 600 Kč za den, prodloužených verzí dodávek s ohromnou spoustou místa, rychlé rezervace, zapůjčení GPS zdarma a dalších benefitů. Hlavně nezapomeňte kontrolovat, jestli vámi zvolená společnost náhodou neúčtuje ujeté kilometry. V některých případech tento skrytý poplatek pěkně vyleká neznalé jedince.

Spolehlivá firma

Na tuzemském trhu existuje celá řada spolehlivých společností, které vám moc rády poskytnou své služby. Za zmínku stojí třeba známá MAXI půjčovna, jež vám nabídne vozy značek Iveco, Ford, Peugeot i Renault. Ať už potřebujete přestěhovat pouze krabice, či vás čeká práce se skříněmi a dalším nábytkem, přijdete si na to své.

i

Velkým benefitem je nejen široký výběr dodávek za nízké ceny, nýbrž i transparentní služby bez skrytých poplatků. Můžete se klidně vydat na cestu po našem kontinentu, a ani přesto se nebudete muset obávat, že si vykoledujete nesmyslné výdaje. To přirozeně platí i pro dlouhodobé pronájmy. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženým odkazem a vyberte si sami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub