Jak poznáte poškozený katalyzátor a co si s ním počít?

i Zdroj fotografie: Catalycon
                   

Vlastní automobil je v dnešní době naprostou nezbytností pro drtivou většinu lidí. Díky němu jsme schopni cestovat kamkoliv do práce, rychle rozvezeme děti na kroužky, dokážeme snadno pobrat nákup na celý týden a tak dále. To ovšem platí jen do situace, kdy se poškodí některá z jeho částí. V mnoha případech se jedná právě o katalyzátor. Jak v dané chvíli postupovat?

Typické ukazatele

Rozbitý katalyzátor se projevuje několika nepřehlédnutelnými znaky, podle nichž bezpečně poznáte tento konkrétní problém. Dávejte si pozor na komplikované startování, snížený výkon vozidla během jízdy a typický zápach zkažených vajec linoucí se z výfuku. Začnete-li pozorovat dané zvláštnosti, přichází čas na výkup katalyzátorů.

Daná součástka je totiž vyrobená z drahých kovů a je plná nebezpečných látek. Přesně proto ji musíte nechat zlikvidovat ekologicky smýšlející firmou. Pomůžete životnímu prostředí a ještě si vyděláte zajímavé peníze. Samozřejmě záleží na tom, s jakou společností přijdete do styku. Některé nabízí opravdu směšné částky, zatímco jiné vás příjemně překvapí.

Jak výkup funguje?

Firma nabízí výkup po celém Česku a Slovensku a co je nejlepší, vše se dá vyřešit online. Celý proces začíná kontaktováním přes e-mail nebo formulář na webu. K získání informací o ceně katalyzátoru stačí zaslat fotografii a jeho kód. V případě souhlasu s cenou vám bude zaslán návrh kupní smlouvy. Pak už stačí prodejní kus odeslat a počkat si, až na bankovním účtu přistane smluvená cena. Jednoduché, že? Rychlost a skvělé ceny však nejsou jedinými výhodami, které firma nabízí.

Další výhody:

  • Výkup keramické hmotu z katalyzátorů
  • Platba standardně dle druhu a kódu
  • Přesná výkupní cenu pro konkrétní katalyzátor
  • Nikam nemusíte jezdit, vše se vyřeší online

Přesvědčte se sami

Spoustu pozitivních recenzí si za více než patnáct let praxe vysloužila známá společnost Catalycon s internetovými stránkami www.catalycon.cz. Její specializací je zpracování a recyklace drahých kovů, což přirozeně platí i pro autodíly. Zmíněná firma má provozovnu v Dobrušce, ale obslouží vás klidně na celém území České republiky i Slovenska.

Velkým lákadlem jsou hlavně nejvyšší výkupní ceny na trhu, stejně jako rychlé vyřízení celého procesu. Stejná možnost platí i pro výkup filtru pevných částic, lambda sond, elektromotorů, barevných kovů, kabelů a dalších předmětů. Navštivte webové stránky pod vloženými odkazy a ihned se přesvědčíte na vlastní oči.

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Challenger 2 projede ruskými protitankovými zátarasy, jako by tam nebyly, a snadno odtlačí i jiné překážky
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45