Jak si poradit s výběrem osvěžovače do auta

Chcete mít svěže voňavý interiér vozidla? V takovém případě se vám budou hodit rady pro výběr kvalitního osvěžovače vzduchu do auta.

Jak si poradit s výběrem osvěžovače do auta i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Existuje totiž hned několik různých typů, kdy každé mají své výhody i nevýhody pro běžné použití. A jak si co nejlépe poradit s výběrem těch správných vůní? To se dozvíte přímo v tomto článku zaměřeném na interiérové vůně do auta.

Originální vůně do auta

Pokud si dáte do automobilu vůni, budete mít neustále pocit čistého a řádně upraveného prostoru. Osvěžovač vzduchu do auta zároveň může mít mnoho různých podob a samozřejmě existuje pestrý výběr nejrůznějších vůní. V nabídce najdete svěží květinové i o něco drsnější vůně, které se zalíbí spíše pánům. Pro objevení té správné vůně jich možná budete muset několik vyzkoušet a zjistit, která vám nejlépe voní.

Pro zavěšení nebo do mřížky větrání

Při výběru osvěžovače vzduchu do auta se rozhodněte, kde ho chcete mít umístěný. Existují totiž plechovky a podobné, které můžete uložit do přihrádky. Dále jsou častou volbou vůně pro zavěšení na zpětné zrcátko. Třetí možností je umístění vůně do mřížky větrání. Z tohoto místa se navíc bude vůně příjemně uvolňovat do celého interiéru. Tyto varianty většinou často nabízí náhradní náplně, které jsou cenově výhodné a umožní opětovné nastartování vůně naplno pro provonění celého interiéru.

Kvalitní značkové vůně do auta s dlouhou výdrží

Pokud se rozhodnete pořídit si osvěžovač vzduchu do auta, vybírejte kvalitní značky, u kterých máte jistotu příjemné vůně a zároveň i smysluplné životnosti. Kvalitní vůně totiž může vonět až několik měsíců. Mezi oblíbené značky vůní do auta patří například Yankee Candle nebo Mr & Mrs Fragrance ve tvaru panáčků, ke kterým jsou dostupné i náhradní náplně pro snadné obnovení vaší oblíbené vůně.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí
adbz.cz
adbz.cz
Trvalo pár let, než mu „vyrostla první židle“. Geniální –⁠ přitom stačí k novému stromku přidělat formu a chvíli počkat