Jakou sbírku aut má Harry Kane? Skromnější, než čekáte…

                   

Anglický šutér Harry Kane je opravdový srdcař a patriot, ať už jde o jeho vztah k autům nebo poctivou práci na hřišti, když oblékne dres Albionu. Harry Kane zkrátka miluje vše, co je britské a platí to i pro jeho garáž. Ofenzivní hvězda Tottenhamu, která teď řádí na MS ve fotbale v Rusku, upřednostňuje stroje s nálepkou „Vyrobeno v Anglii“ a jeho vozový park sestává z Range Roveru, Bentleye a Jaguaru – všechno jsou to vozy vyráběné v domovině Robina Hooda a krále Artuše. I když s vlastnictvím těchto značek už je to trochu jinak.

24letý Harry Kane je rodinný typ a miluje cestování v pohodlí a sportovním stylu. Tomu naprosto odpovídá Land Rover Autobiography, který u nás pořídíte nejméně za 3 474 878 Kč. Produktivní útočník jezdí také v prostorném Jaguaru F-PACE, který začíná na skromných 1 023 317 korunách. Ale když potřebuje trochu zrychlit, jeho Bentley Continental GT Supersports, který stojí zhruba 6 a čtvrt milionu korun je přesně tím autem, které ho v okamžiku přiveze na trénink nebo odveze domů.

Toho Jaguára prostě zbožňuju. Není ani moc velký, ani moc malý, hodí se k naší malé dceři a psům. Je to rodinné auto se sportovním rodokmenem. Když jste táta a řídíte to, nenudíte se. Líbí se vám to. Vypadá hezky a není moc drahé. Zatím mi opravdu vyhovuje.

Po náročném tréninku si většina fotbalistů ráda natáhne nohy v pohodlném SUV. Harry přiznal, že se v tomto nijak neliší, a že extra prostor je rozhodující. „Po zápase nebo tréninku si prostě chcete sednout do pohodlného auta a na chvíli zapomenout na starosti. Dříve jsem měl Range Rover Sport. Byl naprosto skvělý. Jen jsem chtěl větší verzi. A také jsem si nedávno pořídil Bentley Supersports.

„Chtěl jsem se tak nějak odměnit nějakým sporťákem. Opravdu jsem si prohlédl většinu z nich, ale protože hraju golf, chtěl jsem něco s trochu větším kufrem a taky něco, co není tak nízké, prostě něco trochu jiného. Vyrobilo se jich jen 710. Zvolil jsem bílý lak a černá kola. Je to krásné, nádherné auto. Vlastně moje první skutečné sportovní auto,“ vysvětluje momentálně nejžádanější útočník planety.

„Později, možná až vyhraju pár trofejí, si za odměnu pořídím Ferrari nebo Lamborghini,“ dodává

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub