Kafe od baristy? Ne, z automatického kávovaru Jura

                   

Máte rádi kávu? Nejste sami. Spousta lidí si bez svého oblíbeného moku nedokážou představit ráno. 

A jak si svou kávu připravujete? Nasypete si do hrnečku lžičku mleté či granulované kávy, a tu zalijete horkou vodou? Víte, že výsledný nápoj má se skutečnou kávou opravdu málo společného, byť uznávám, že stále existují jedinci, kteří na tohoto turka nedají dopustit. Je jich pomálu, ale stále jsou. Jsme však v jedenadvacátém století a to si mimo jiné žádá i jistou kávovou kulturu, nemyslíte? 

Barista, nebo kávovar?

Nechceme po vás, abyste si pořídili profesionální pákový kávovar a přihlásili se na baristický kurs. Vy si totiž můžete pořídit samotného baristu. Ne živého, ale třeba platinového. V podobě kvalitního automatického kávovaru. 

Kávový ráj

Jistě jste si všimli, že trh v poslední době zaplavily automatické kávovary s tolika roztodivnými funkcemi, až z toho zrak přechází. Stisknutím tlačítka tak během pár okamžiků můžete mít na stole silné espreso, lahodné cappuccino, nebo krémové flat white. Pro kafaře ráj v tom pravém slova smyslu.

Značka a model

Na trhu existuje spousta značek specializujících se na kávovary jako takové. Ty mezi sebou samozřejmě soutěží a troufám si tvrdit, že od sebe trošku i opisují. Jejich snaha je totiž stejná – nabídnout uživateli přístroj, který jim připraví dokonalou kávu. Zdaleka však nejde jen o značky jako takové. 

Ideální kávovar

Každá značka totiž v nabídce má další řadu modelů. Ve výsledku se tak ocitáme v obklopení několika desítek (ba možná i stovek) různých kávovarů. A je otázkou do pranice, jak se v tak bohaté nabídce orientovat a na základě jakých parametrů vybrat ten správný? 

Kávovar nejnovější generace

Odpověď je nasnadě. Je-li káva vaší vášní a toužíte po opravdu lahodném šálku, dopřejte si to nejlepší, co současný trh nabízí. Na titul kávovary nejnovější generace bezesporu aspirují kávovary švýcarské značky JURA, jež automatické kávovary opět posouvají na vyšší příčku. Především svými inovacemi a zpracováním. Slyšeli jste třeba o kávovaru, který můžete propojit se svým mobilním telefonem nebo tabletem? Ano, jím je právě Jura kávovar. 

Váš osobní kávový sluha

Kávovar Jura v současné době patří mezi světovou špičku v inovacích a zpracování. Stejně jako v minimálním počtu závad a reklamací. Během necelé minuty vám nejenže připraví lahodný kávový nápoj, ale také sám vyladí teplotu mléka i mléčné pěny. Zkrátka bude vaším osobním kávovým sluhou. 

15 lahodných nápojů

Až 15 lahodných nápojů vám připraví model JURA E8 vybavený dvěma výpustmi pro přípravu dvou šálků najednou. Tento chytrý přístroj navíc skvěle vypadá a stane se ozdobou každého interiéru. Na výběr navíc máte dvě barvy, ať již se jedná o luxusní platinum, nebo uhrančivý JURA E8 Dark Innox. Ještě váháte? 

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články