Komplexní servisní služby a skladové vozy od Strojservisu – autorizovaného dealera vozů IVECO

Společnost Strojservis nabízí užitkové vozy IVECO a FIAT již 30 let a je jejich autorizovaným dealerem. Firma Strojservis se může pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oboru.

                   

Při jednání čekejte efektivnost a především širokou nabídku služeb. Hledáte spolehlivý užitkový vůz pro své podnikání nebo kvalitní servis IVECO či FIAT? U společnosti Strojservis jste na pravém místě!

Využijte půjčovnu vozů v těch nejmodernějších prostorách podle evropských trendů

Společnost Strojservis byla založena roku 1990 Karlem Kopeckým. Již od počátku byl jejím cílem nabízet ucelenou a komplexní nabídku prodejních a servisních služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO. Firma se rozrůstala a roku 2001 došlo k otevření a zprovoznění nového prodejního a servisního střediska v pražských Horních Počernicích, které podléhá nejmodernějším evropským trendům. K profesionálním i běžným účelům si můžete u společnosti Strojservis vypůjčit nové či ojeté skladové vozy. Čekají na Vás vozy IVECO Daily s valníkovou nástavbou, s nosičem kontejnerů, dodávky, tahače nebo skříňové vozy a samozřejmě další oblíbené modely. 

Interní a externí servisní služby, komplexní pneuservis i půjčovna vozů

Servisní služby společnosti Strojservis na Vás čekají v plné parádě. Jejich kvalitní servisní zázemí disponuje nejmodernějšími technologiemi, diagnostikou vozů, kompletním vybavením i náhradními díly. Servis využívá veškerou dostupnou diagnostiku IVECO a FIAT. V případě výjimečných závad je k dispozici tele-servis, který nabízí online spojení s diagnostickou centrálou výrobního závodu. Pomocnou ruku přímo na silnici Vám vždy podají profesionálové se servisními či odtahovými vozidly ať už jste v jakékoliv nesnázi. Kromě služeb servisu se můžete spolehnout i na pneuservis dostupný pro všechny nákladní a užitkové automobily. Pneu na Vašem vozidle Vám přezují, opraví, vyváží nebo uskladní. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 214 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Spáchal, či nespáchal Adolf Hitler sebevraždu? FBI pracovala s teorií, že ponorkou utekl do Argentiny
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?