Koupě ojetiny se muži vyplatila. V tajné přihrádce našel balík peněz

                   

Koupit si ojeté auto může mnohdy znamenat skvělou volbu. Jasně to potvrzuje muž, který se vydal do autobazaru, ze kterého si odvezl vůz Toyota Land Cruiser 100. Už to se dá považovat za výhru, jelikož vozy této značky jsou známé svou spolehlivostí. Tento model navíc zaujme i maximální praktičností.

S vozem vyrazil do servisu

Nechtěl ponechat nic náhodě, a tak se vydal i do servisu, aby udělali základní kontrolu vozu a případně došlo k opravám věcí, které nevyhovují. Když mu servis volal, byl pozitivně překvapen, jelikož jeho koupená Toyota Land Cruiser 100 nevykazovala žádné problémy. Až na pár kosmetických detailů bylo z technického hlediska vše v pořádku. O to více měl muž radost, jak skvěle nakoupil. To ale ještě nevěděl, co ho čeká.

Rozhodl se pro úpravu kufru

Za pár týdnů se rozhodl, že na svém voze přece jenom provede určité změny. A to v zavazadlovém prostoru, který se rozhodl nechat lehce modifikovat. A to znamenalo i sundání současného oplastování. Když se tak stalo, objevila se za ním záhadná krabička. Mechanik ji ponechal bez povšimnutí a následně ji předal muži. Ani ten netušil, o co může jít.

Když krabičku otevřel, byl překvapený

Co našel uvnitř? Byly to peníze. A rozhodně ne žádná malá částka. Bylo to rovných 3 000 dolarů. V tu chvíli byl muž štěstím bez sebe, jelikož takto výhodnou koupi auta patrně neudělal nikdy nikdo. Následně však začal nad vším přemýšlet a dumal nad tím, jaký může být původ peněz.

Obavy byly na místě

V tu chvíli začal tušit, že se pravděpodobně nebude jednat o legální peníze. Přece jenom, málokdo ve svém autě vozí takový obnos a už vůbec si ho neschovává na taková tajná místa. Když už cestujeme s hotovostí, máme ji obvykle u sebe.

Z radosti spíše starost

Najednou se jeho koupě už nejevila až tak výhodná. Rozhodl se, že peníze zatím ponechá bez povšimnutí a nechá auto ještě jednou zkontrolovat, zda nenajde další tajné přihrádky. I v nich může být něco schovaného. V lepším případě peníze, v horším třeba drogy nebo zbraně… A co vy, našli jste ve svých kupovaných vozech něco zajímavého?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články