Letošní VC Brna bude bez diváků, ale mohou vyrazit příští rok

                   

Společně s dalšími sporty, nejen těmi motoristickými, podléhá Velká cena slavného Moto GP přísným hygienickým opatřením. Tím nejzásadnějším dopadem na fanoušky je to, že se závodu nemohou účastnit osobně a Grand Prix tak mohou sledovat pouze v televizi včetně tréninků a kvalifikace. O již předem zakoupené vstupenky však rozhodně nepřijdou a město Brno se jim alespoň částečně snaží vykompenzovat zážitek zajímavou debatou.

Kdo nechce lístek vrátit, může přijít příští rok

O víkendu 7. – 9. srpna se slavné Moto GP přesouvá do Brna. Od roku 1987 se VC jezdí na Masarykově okruhu a jde jednoznačně o nejslavnější motoristický závod u nás. Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky již v předprodeji nemusí smutnit. Jednou z možností je vstupenky vrátit a získat zpět peníze. O tuto možnost mohou žádat do 11. září letošního roku.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Druhou možností je vstupenky si ponechat, protože jejich platnost se prodlužuje do příštího roku. Původně byl letošní ročník pro Brno poslední, ovšem pořadatelé zvládli vyjednat konání závodů i v roce 2021. Vstupenky na příští rok navíc nebude možné koupit levněji, než kolik stály v předprodeji pro letošní ročník.

Beseda Velká cena v centru Brna

Český rozhlas Brno a Automotodrom Brno se rozhodli pro uspořádání besedy s osobnostmi motocyklového sportu. Ta proběhne ve čtvrtek 6. srpna od 15. hodiny v kině Scala. Vystoupí několik známých osobností.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com
  • Karel Abraham – dlouholetý závodník Moto GP
  • Peter Baláš – československá motocyklová legenda
  • Ivana Ulmanová – ředitelka Autodromu Brno

Také zde vystoupí Martin Straka, známý televizní komentátor, fotograf a okruhový hlasatel. Vzhledem k bezpečnostním nařízením je nutné mít roušku a kapacita v kině Scala je omezená. Zájemci se musí předem registrovat přes webový formulář. Kromě besedy budou probíhat i doprovodné akce na Moravském náměstí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články