Lidé vybrali 5 nejlepších crossoverů. Zaujmou vzhledem i praktičností

                   

Doba, kdy byly hitem plnohodnotná SUV, pomalu mizí. Vozy s označením Sport Utility Vehicle se začínají postupně zmenšovat a začíná éra kompaktních SUV, pro které se používá označení crossover. S těmi se doslova roztrhl pytel a zájemci o ně mají možnost celkem zajímavého výběru. A jaké konkrétní modely hodnotí na aktuálním trhu jako nejlepší? Podívejte se na výčet jednotlivých možností.

Volkswagen T-Cross

Už na první pohled designově zajímavé auto, které se na silnicích určitě neztratí. Kromě designu si lidé pochvalují také celkovou praktičnost auta, nebo i jeho kvalitní provedení. Nechybí dostatek místa pro všechny pasažéry, či zajímavá výbava. Kam však často míří výtky, to je směrem k motorizacím, jelikož řada lidí je stále přesvědčena o tom, že tříválce s malým objemem do aut nepatří. A tak by je neměl mít pod kapotou ani Volkswagen T-Cross.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Nissan

Nissan Juke

Tento model lze považovat za jeden z prvních crossoverů na trhu. Auto se už na svou dobu dokázalo odlišit jak svou velikostí, tak hlavně svým designem, který byl opravdu originální a nadčasový. Stejně je tomu i u současné generace, což je také jeden z důvodů, proč je tento model obecně tak oblíbený. Majitelé si kromě vzhledu pochvalují také jízdní vlastnosti vozu, praktické využití, ale i celkem optimální spotřebu, která přijde vhod při pravidelném používání.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Audi

Audi Q2

Tato automobilka je obecně spojena s řadou pozitiv, a to ať už se jedná o spolehlivost aut, kvalitní materiály i provedení, nebo se jedná o celkově povedené jízdní vlastnosti, od komfortu po výkony. Není proto divu, že i crossover s označením Audi Q2 je lidmi často řazen na přední pozice žebříčku vozů, které v této kategorii musí zaujmout. Zkrátka a jednoduše, kdo na automobilovém trhu hledá značku, která vždy směřovala do kategorie těch lepších, dá se očekávat, že Audi Q2 se v případě zájmu o crossover objeví v jeho hledáčku.

Dacia Duster

Zatímco předchozí Audi je hodnoceno hlavně pro své prvotřídní provedení, tak Dacia Duster je naopak ukázkou toho, že crossover který bude vyhovovat běžným lidem, na standardní cesty, se dá udělat a hlavně prodávat opravdu levně. Kdo hledá crossover, a má omezený rozpočet, tomu může Dacia Duster nabídnout určitý směr. Nečekejte výjimečné materiály, nečekejte nadčasový design, ani špičkovou výbavu. Pokud však hledáte normální auto za rozumnou cenu, má co nabídnout. I proto je lidmi Dacia obecně doporučována.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Renault

Renault Captur

V čem se lidé, kteří Renault Captur doporučují jako dobrý crossover nejvíce shodují? Je to hned několik věcí. Zmínit musíme dobrou spolehlivost auta, zapomenout nesmíme také na prostorný a celkově praktický interiér, stejně jako dobré jízdní vlastnosti. Dobře je u lidí hodnocen také výběr, a to ať už mluvíme o tom, jakou výbavu lze v autě mít, tak mluvíme o tom, jaký motor bude umístěn pod kapotou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články