Machýrek z Mercedesu neuhne ani o centimetr a zablokuje průjezd. Pak vystoupí s kalhotami u kolen a vyhrožuje

Může řidič drahého auta řídit polonahý, a navíc se chovat jako buran? Ano, může, kdo ho potká, ocitne se v bezvýchodné situaci.

i Zdroj fotografie: nakhon100 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Na silnicích občas člověk narazí na situace, ke kterým vlastně ani nemá co říct. Pokud se stále dokola mluví (zcela správně) o slušnosti, ohleduplnosti a vzájemné toleranci, pak video níže v článku je ukázkou pravého opaku. Někdy vážně platí to, že jak roste pořizovací cena auta i jeho věk, roste i sebevědomí řidiče. Bohužel klesá IQ a zcela mizí slušné vychování. Co se stalo na jednom polském sídlišti?

Když je vozovka úzká, musí se řidiči domluvit

Nahrávka je více než jednoznačná, řidič v autě s kamerou jede po silnici, na kterou se díky omezené šířce vejde pouze jedno auto. Je tedy jasné, že pokud někdo pojede v protisměru, bude třeba zastavit, zacouvat, vyhnout se. Vyhýbací manévr komplikují obrubníky a také kovové patníky. Jen pár metrů před cílem vyjíždí proti vozu s kamerou starý Mercedes třídy S.

iZdroj fotografie: nakhon100 / Creative Commons / CC-BY-SA

Aniž by jeho řidič na moment zvážil možnost zacouvat a uvolnit průjezd, zastavil čekal. Na konci videa se ukáže, jak dlouhou cestu ujel řidič s kamerou a jak málo by stačilo ze strany řidiče Mercedesu k vyřešení celé situace. Bohužel, vše eskaluje v konflikt. Člověk z Mercedesu vystoupil ven s holou zadnicí a rozepnutými kalhotami. Pokud někoho napadne, proč byl v tomto rozpoložení, těžko říct.

Na první pohled hulvát bez vychování, to nedopadne dobře

Myšlenka, že má v autě někoho, kdo mu dopřával intimní osvěžení, je záhy vyvrácena. Z vozu postupně vystupuje několik lidí, starší paní, těhotná žena. Nic z toho nevylučuje premisu sexu, byť by šlo o choutky jistě netradiční. Podle všeho je řidič prostě a jednoduše tupoun bez vychování. Následuje pasáž, která je tak trochu nudná. Všichni si jen chtějí povídat, nikdo nechce udělat to nejjednodušší. Zařadit zpátečku a posunout auto tak, aby se dalo projet. Měl by to udělat člověk s Mercedesem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Teď už to můžeme prozradit, odhadem dva metry za sebou má parkoviště, na které se vedle sebe auta pohodlně vejdou. Naproti tomu se situace ještě vyostří a když řidič v autě s kamerou propadne panice a strachu z ozbrojené konfrontace, začne couvat. A couvá opravdu dost daleko, na úzké cestě nic příjemného. Tragikomické je, že když dojede opět zpátky na místo, kde došlo ke středu, vyjede proti němu znovu jiné auto. Tentokrát už ale na opakování bezvýchodné situace nedojde. 

Co říkáte ne chování řidiče v Mercedesu vy?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Vyučil se automechanikem a tuto práci také dlouhé roky provozoval. Pak se na čas přesunul do oblasti profesionální dopravy, řidičák má v podstatě na vše, co se dá u nás legálně řídit. Po několika letech za volantem nákladního auta se vrátil zpět k původní profesi, kterou už dělá spíše z pozice vedoucího dílny. Má tak čas na redakční a publikační činnost i osvětu v oblasti automobilové techniky.

Zobrazit další články