Machýrek z Mercedesu neuhne ani o centimetr a zablokuje průjezd. Pak vystoupí s kalhotami u kolen a vyhrožuje

Může řidič drahého auta řídit polonahý, a navíc se chovat jako buran? Ano, může, kdo ho potká, ocitne se v bezvýchodné situaci.

i Zdroj fotografie: nakhon100 / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Na silnicích občas člověk narazí na situace, ke kterým vlastně ani nemá co říct. Pokud se stále dokola mluví (zcela správně) o slušnosti, ohleduplnosti a vzájemné toleranci, pak video níže v článku je ukázkou pravého opaku. Někdy vážně platí to, že jak roste pořizovací cena auta i jeho věk, roste i sebevědomí řidiče. Bohužel klesá IQ a zcela mizí slušné vychování. Co se stalo na jednom polském sídlišti?

Když je vozovka úzká, musí se řidiči domluvit

Nahrávka je více než jednoznačná, řidič v autě s kamerou jede po silnici, na kterou se díky omezené šířce vejde pouze jedno auto. Je tedy jasné, že pokud někdo pojede v protisměru, bude třeba zastavit, zacouvat, vyhnout se. Vyhýbací manévr komplikují obrubníky a také kovové patníky. Jen pár metrů před cílem vyjíždí proti vozu s kamerou starý Mercedes třídy S.

iZdroj fotografie: nakhon100 / Creative Commons / CC-BY-SA

Aniž by jeho řidič na moment zvážil možnost zacouvat a uvolnit průjezd, zastavil čekal. Na konci videa se ukáže, jak dlouhou cestu ujel řidič s kamerou a jak málo by stačilo ze strany řidiče Mercedesu k vyřešení celé situace. Bohužel, vše eskaluje v konflikt. Člověk z Mercedesu vystoupil ven s holou zadnicí a rozepnutými kalhotami. Pokud někoho napadne, proč byl v tomto rozpoložení, těžko říct.

Na první pohled hulvát bez vychování, to nedopadne dobře

Myšlenka, že má v autě někoho, kdo mu dopřával intimní osvěžení, je záhy vyvrácena. Z vozu postupně vystupuje několik lidí, starší paní, těhotná žena. Nic z toho nevylučuje premisu sexu, byť by šlo o choutky jistě netradiční. Podle všeho je řidič prostě a jednoduše tupoun bez vychování. Následuje pasáž, která je tak trochu nudná. Všichni si jen chtějí povídat, nikdo nechce udělat to nejjednodušší. Zařadit zpátečku a posunout auto tak, aby se dalo projet. Měl by to udělat člověk s Mercedesem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Teď už to můžeme prozradit, odhadem dva metry za sebou má parkoviště, na které se vedle sebe auta pohodlně vejdou. Naproti tomu se situace ještě vyostří a když řidič v autě s kamerou propadne panice a strachu z ozbrojené konfrontace, začne couvat. A couvá opravdu dost daleko, na úzké cestě nic příjemného. Tragikomické je, že když dojede opět zpátky na místo, kde došlo ke středu, vyjede proti němu znovu jiné auto. Tentokrát už ale na opakování bezvýchodné situace nedojde. 

Co říkáte ne chování řidiče v Mercedesu vy?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Kdo sleduje a poslouchá? Seznamte se, špionážní letadla, která bdí nejen nad Ukrajinou. Zaregistrovala i raketu, co zasáhla Polsko
Události247.cz
Události247.cz
Slabé stránky Rusů odhaleny: Ukrajinci jsou připraveni rozdrtit Putinovu armádu napadrť
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Psi, kteří žijí nejkratší dobu: Jedno z nejoblíbenějších plemen může být lidským společníkem pouze 4,5 roku
adbz.cz
adbz.cz
Utajené tlačítko na myčce ušetří hromadu peněz. Bohužel většina lidí nečte manuály, a tak o něm nemá tušení