Majitel prodává své BMW 740i. Po desítkách let je stále jako nové

                   

Těžko by se našlo  unikátnější auto, než je model BMW 740i. Pokud se někde objeví možnost ho koupit, ihned je daný inzerát nebo daná aukce spojena s velkým zájmem. A to hlavně těch, kteří hledají vozy ani ne tak na ježdění, jako do sbírky. A to je příklad i vozu BMW 740i z roku 1997. Právě toto zajímavé auto se jeho majitel rozhodl prodat.

Auto je stále jako nové

Ano, dají se najít různé prodeje, kde je k dispozici BMW 740i, které však vypadá tak zničeně, že by renovace byla často nemožná. To v daném případě neplatí, jelikož tento inzerát zaujal tím, že vůz BMW 740i z roku 1997 vypadá jako nový. Jak exteriér v podobě samotné karoserie a v podobě laku, tak interiér vypadají, jako by bylo obojí doslova netknuté.

iZDROJ FOTOGRAFIE: eBay

A dané tvrzení není zase až tak daleko od pravdy, jelikož se stačí podívat na to, jaký kilometrový nájezd prodejce uvádí. Je to pouhých 254 kilometrů. Co to znamená? V podstatě to, že se majitel s tímto unikátním „Bavorákem“ jenom trochu projel a poté už ho nechal zavřené v garáži, kde ho desítky let opečovával.

iZDROJ FOTOGRAFIE: eBay

Inzerát vzbudil velký zájem

Je třeba říci, že inzerát zveřejněný na německém aukčním serveru vzbudil velký zájem. Jak proto, že takto zachovalé BMW 740i z roku 1977 se nenabízí každý den. A také proto, že prodejce zde uvádí, že prvním majitelem byla žena narozená v roce 1927. Následně byl vůz přepsán v Polsku na nového majitele, který s ním udělal v té době nepochopitelnou, ale s odstupem času skvělou věc.

iZDROJ FOTOGRAFIE: eBay

Auto nejenom zavřel ve své garáži, ale on ho také uzavřel do vzduchové bubliny, díky čemuž mu zajistil dokonalou ochranu před jakýmikoliv vnějšími vlivy. Auto nejenom vypadá, jako by sjelo z výrobní linky, ale dokonce tak stále voní.

iZDROJ FOTOGRAFIE: eBay

Nejenom vzhled

BMW 740i není unikátní jenom svým vzhledem. Unikátní je i to, co má tento model pod kapotou. Jedné se o benzinový motor V8 s objemem 4,4 litrů. Ten dokáže nabídnout výkon velmi dobrých 286 koní. To je něco, o čem se řadě současných moderních aut může jenom zdát.

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články