Majiteli domu vybetonovali zdarma novou příjezdovou cestu díky kolosálnímu omylu stavební firmy | AutoŽivě

Majiteli domu vybetonovali zdarma novou příjezdovou cestu díky kolosálnímu omylu stavební firmy

Všichni občas mají dobrý, nebo naopak špatný den. Někdy mohou být tyto špatné dny opravdu špatné a příležitostně mohou být dobré dny opravdu dobré. Tento příběh ze života jednoho Australana spojuje oba extrémy v jediné události, která má, pokud víme, šťastný konec. Alespoň je to radost pro jednu osobu. Pokud jde o druhou, řekněme, že to mohlo být horší.

Uživatel sociální sítě Reddit pochází ze západní Austrálie a nedávno se vrátil domů, kde našel partu stavařů, jak zrovna dokončuje čerstvě vylitý betonový pruh. Ve skutečnosti to byla zbrusu nová betonová příjezdová cesta, na místě, kde ještě před pár hodinami existovala jednoduchá cesta ze štěrku. Byl tu jen jeden zásadní problém. Majitel domu si stavbu nové příjezdové cesty neobjednal. Zdá se, že stavební parta vytyčila cestu a začala na ní pracovat u špatného domu. Což je docela velký omyl.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Velký omyl s příjezdovou cestou

Jak se zjistilo, parta si dům spletla s jiným, který vypadá podobně, jen se nachází o několik ulic vedle, a došlo tak k neúmyslné chybě. Byla to také drahá chyba, protože osobě, která skutečně požádala o příjezdovou cestu, byla údajně dána nabídka na 8 000 AUD (přibližně 134 000 Kč). Uživatel Redditu byl v práci přibližně 10 hodin, takže stavební parta se rozhodně neflákala. Údajně také odvedli velmi kvalitní práci.

Teď už se asi zajímáte o platby, odpovědnost a všechny ty nepříjemné věci. Stavební společnost netlačila majitele nesprávného domu k platbě, zvláště poté, co byl kontaktován právník ohledně neočekávaného projektu. Podle právního poradce ve skutečnosti neměl nabídnout ani symbolickou platbu nebo spropitné, protože by to mohlo být vykládáno jako přijetí díla a odpovědnost za plnou platbu. Kromě toho by stavební společnost mohla být technicky žalována za vniknutí a poškození majetku, přestože měla dobré úmysly.

Zdroj fotografie: PxHere.com

Stavební firma příjezdové cesty

Na konci toho všeho se situací stavební společnost smířila, a také dostala lekci ve smyslu pečlivé kontroly adres, a majitel domu si užívá parkování na pevném povrchu.

Nebylo by hezké, kdyby všechny šílené situace skončily tak diplomatickým a přátelským způsobem?

129 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 523 hlasů
Nahlásit chybu