Mladý řidič dodávky porušil při nehodě fyzikální zákony a zaparkoval na střeše rodinného domu

Řidičovi dodávky se povedl husarský kousek, když zaparkoval svůj vůz na střeše a zdi jednoho z domů poté, co vrazil do sloupu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladý řidič ve věku 24 let, původem z Toronta, se projevil jako velmi efektivní řidič poté, co jeho vůz narazil během jízdy do sloupu u silnice. Výsledkem následujícího manévru bylo „uložení“ vozu na střeše blízkého domu, což dost možná porušilo některé fyzikální zákony. Podle všech dostupných informací nebyl nikdo vážně zraněn, a naštěstí se ani v postiženém obydlí v inkriminovanou dobu nikdo nenacházel.

Parkování jak z akčního filmu nebo seriálu

Neobvyklý incident se odehrál už před nějakou dobou v jihokanadské obci Alban, ovšem jeho záznam se dle očekávání stal virálním hitem internetu. Na scénu byli povoláni jak zástupci místní policie, tak přirozeně i hasičů. Informace od lokálních orgánů popsaly okolnosti této neobvyklé události přesně a dosti živě. Je známo, že obchodní nákladní vůz jel z východu země s nákladem, odbočil ze silnice a vjel do bočního pruhu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Po nárazu do sloupu se přívěs vozu zvedl a přistál na střeše rodinného domu, což nevyhnutelně šokovalo všechny místní rezidenty. Během samotné havárie se dle slov místních orgánů naštěstí v zasaženém domě nikdo nenacházel, což potvrdilo i podrobné zkoumání místa nehody . Řidič dodávky ve věku 24 let pocházející z města Scarborough (Anglie) byl obviněn z nedbalého řízení, během kterého naštěstí nebyl nikdo zraněn.

Kuriózní nehody přestávají být kuriozitami

Kromě poškození samotného domu a škodě na voze bylo nejsilnějším dopadem zablokování této cesty po dobu několika hodin, kdy probíhalo vyšetřování a náprava situace. V dodávce cestovaly dvě osoby a ani těm se nic nestalo. Podobných incidentů včetně zcela kuriózních situací tohoto typu v čase přibývá, čímž tak trochu přestávají být kuriozitami, a jejich sestřihy celkem spolehlivě zásobují internet virálními záznamy.

iZdroj fotografie: Pixabay

Je ovšem otázkou, zda se jich děje více než dříve – ať už z jakéhokoli důvodu – nebo zda se o nich jen díky moderním technologiím (natáčení na mobilní telefony) a pohotovým amatérským reportérům více ví, a dostanou se tak rychleji k více lidem. Tyto situace jsou na silnicích už poměrně běžné, i když kolikrát si člověk stále říká, jak se něco takového mohlo vůbec stát. Ostatně i přítomní policisté prohlásili, že něco takového ještě neviděli.

Zdroj: Wrc

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články