Muži vadila zaparkovaná auta pod jeho okny. Vzal kladivo a vše vyřešil po svém

                   

Parkování je obecně velkým problémem a v mnoha oblastech se doslova parkuje, kde se dá, kde se najde jakékoliv volné místo. A to nejenom u nás, a to i v řadě dalších zemí. Třeba i v Rusku, odkud pochází muž, který se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou a tak vyřešit věc, která mu tolik vadila. Měl totiž konflikt jak s několika sousedy, tak hlavně s majiteli vozů, kteří u jeho domu parkovali.

Parkování pod jeho okny

Nejvíce mu vadilo parkování pod okny svého bytu. Nutno říci, že míst k parkování zde nebylo nijak moc a tak majitelé aut řešili problém s nedostatek parkovací plochy tak, že stavěli svá auta na místě, které však bylo pod okny obyvatele jednoho z domů. A tomu něco takového pochopitelně vadilo. A tak se rozhodl, že svůj problém vyřeší. A bylo to celkem radikální.

iZDROJ FOTOGRAFIE: VK.com

Vzal kladivo a…

Problémy s parkujícími vozidly neřešil ani domluvou, ani přes úřady. Vyřešil vše sám a dal celkem radikálně najevo svou nespokojenost. Vzal totiž doma kladivo, vyrazil ven a mířil směrem k zaparkovaným autům. Ostatním obyvatelům bylo v tu chvíli jasné, co se bude dít. Snažili se muže zastavit, ale nakonec to stejně nepomohlo. Jeho řádění, ale i jeho celkové chování, které trvalo několik minut, bylo zachyceno na video.

Na muži bylo vidět, jak je naštvaný a jak je agresivní. Celkově došlo i vlivem ostatních lidí na místě k celkovému vyhrocení situace a tak se muž mnohdy choval zcela neočekávaně. Svou výhružku, že rozbije zaparkované auto, nakonec skutečně splnil. A to byl také důvod, proč je nyní v hledáčku police. Té bude muset vysvětlovat, co ho vedlo k tomu, že tak poničil cizí auto. To, že parkuje na daném místě však pravděpodobně jako adekvátní omluva neobstojí a tak se dá očekávat, že muž neunikne trestu. Ničit cizí vozy se nesmí, a to ani v Rusku. Bez ohledu na to, kde parkují a jak daleko máme svá auta od domu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná