Muži vadila zaparkovaná auta pod jeho okny. Vzal kladivo a vše vyřešil po svém

                   

Parkování je obecně velkým problémem a v mnoha oblastech se doslova parkuje, kde se dá, kde se najde jakékoliv volné místo. A to nejenom u nás, a to i v řadě dalších zemí. Třeba i v Rusku, odkud pochází muž, který se rozhodl vzít spravedlnost do svých rukou a tak vyřešit věc, která mu tolik vadila. Měl totiž konflikt jak s několika sousedy, tak hlavně s majiteli vozů, kteří u jeho domu parkovali.

Parkování pod jeho okny

Nejvíce mu vadilo parkování pod okny svého bytu. Nutno říci, že míst k parkování zde nebylo nijak moc a tak majitelé aut řešili problém s nedostatek parkovací plochy tak, že stavěli svá auta na místě, které však bylo pod okny obyvatele jednoho z domů. A tomu něco takového pochopitelně vadilo. A tak se rozhodl, že svůj problém vyřeší. A bylo to celkem radikální.

iZDROJ FOTOGRAFIE: VK.com

Vzal kladivo a…

Problémy s parkujícími vozidly neřešil ani domluvou, ani přes úřady. Vyřešil vše sám a dal celkem radikálně najevo svou nespokojenost. Vzal totiž doma kladivo, vyrazil ven a mířil směrem k zaparkovaným autům. Ostatním obyvatelům bylo v tu chvíli jasné, co se bude dít. Snažili se muže zastavit, ale nakonec to stejně nepomohlo. Jeho řádění, ale i jeho celkové chování, které trvalo několik minut, bylo zachyceno na video.

Na muži bylo vidět, jak je naštvaný a jak je agresivní. Celkově došlo i vlivem ostatních lidí na místě k celkovému vyhrocení situace a tak se muž mnohdy choval zcela neočekávaně. Svou výhružku, že rozbije zaparkované auto, nakonec skutečně splnil. A to byl také důvod, proč je nyní v hledáčku police. Té bude muset vysvětlovat, co ho vedlo k tomu, že tak poničil cizí auto. To, že parkuje na daném místě však pravděpodobně jako adekvátní omluva neobstojí a tak se dá očekávat, že muž neunikne trestu. Ničit cizí vozy se nesmí, a to ani v Rusku. Bez ohledu na to, kde parkují a jak daleko máme svá auta od domu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články