Srdcervoucí pohled pro mnoho lidí. Luxusní opuštěná vozidla za desítky milionů Kč stojí na mnoha letištích a chátrají

Pokud máte rádi auta, pravděpodobně vás příliš nepotěší, když někdo zanedbává svůj vůz. Na mnoha letištích se schovávají cenná vozidla, která zde zanechali jejich majitelé.

i Zdroj fotografie: Uživatel Carly / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Je normální, že lidé, kteří cestují letadlem do jiné země, zanechají své vozidlo na letišti. Při zpáteční cestě si jej však opět vyzvednou a znovu s ním jezdí. Na mnoha letištích však stále stojí luxusní nebo cenná vozidla, na která jejich vlastníci s největší pravděpodobností zapomněli. Je zajímavé, že mnohá z těchto opuštěných aut nejsou jen nějaké obyčejné kousky, ale luxusní sportovní vozy.

Bílé Lamborghini čeká na svého majitele

Protože Lamborghini není příliš levná záležitost, může tento opuštěný kousek být pro mnoho lidí velmi překvapivý. Nikdo by se nejspíše nedomníval, že se jeho majitel vzdá takto luxusního vozidla a zanechá jej na letištním parkovišti. Jedná se o Lamborghini Gallardo, které je velmi krásné, rychlé a také drahé. Většina lidí si takto drahé auto nemůže dovolit, a pokud se v něm chtějí projet, mohou využít zážitkových poukazů. Na tomto místě slouží toto Lamborghini spíše jako výstavní kousek, který jistě zaujme.

i

BMW M6 je opuštěné v Dubaji

Milovníci německé automobilky jistě nebudou příliš šťastní, když uvidí toto opuštěné BMW M6. Nachází se v Dubaji, kde na něj již dlouhodobě usedá prach a stojí na otevřeném parkovišti na mezinárodním letišti. Na tomto autě nenaleznete pouze silnou vrstvu prachu, ale také graffiti a ostatní nečistoty. Kvůli tomu, že na vozidlo působí okolní vlivy, příroda a nečistoty, velmi strádá.

iZdroj fotografie: Uživatel Clube / Creative Commons / CC BY-SA

Smutný pohled na Ford Mustang Shelby GT

Je až podivuhodné, že by někdo zanechal tento vůz napospas osudu. Tento skvělý kousek, který by jistě ocenilo mnoho sběratelů nebo milovníků aut na svém pozemku, pouze sbírá prach a pomalu chátrá. Vzhledem k tomu, že se o něj nikdo nestará a působí na něj nepříznivé vlivy, bude brzy nepojízdné. Jedním z důvodů, proč lidé nechávají na letištích i takto hezké kousky může být to, že auto splácí, ale dostanou se do finanční tísně. Na letišti, z něhož odlétají, jednoduše vozidlo nechají a vydají se na cestu do jiné země.

iZdroj fotografie: Uživatel UScars / Creative Commons / CC BY-SA

Lamborghini Murcielago

U tohoto auta ani není na první pohled příliš poznat, o co se vlastně jedná. Pokud ale znáte typické tvary Lamborghini, mohli byste ihned zjistit, jaké auto zanechal další majitel opuštěné na letišti. Jedná se o Lamborghini Murcielago, na němž je silná vrstva prachu. S největší pravděpodobností jej zde zanechal nějaký milionář, který se vydal na cestu do jiné země, a toto vozidlo mu nejspíše ani nechybí.

iZdroj fotografie: Uživatel DavidJ / Creative Commons / CC BY-SA

Auta, která jsou na letištích opuštěná

Tato vozidla nejsou jediná, na která jejich majitelé zapomněli. Pokud byste se podívali na několik dalších letišť, mohli byste najít opuštěná vozidla, jako jsou například Mercedes Benz S 500, Audi A8, GM EV1, DeLorean DMC, Lamborghini Aventador, Rolls Royce, Honda NSX, Ferrari Enzo, BMW Z4 a různé typy Mercedesů. Je opravdu těžké uvěřit tomu, že se někdo dobrovolně vzdal takových kousků a zanechal je opuštěné.

Co byste s vozidly udělali vy, kdybyste měli rozhodnout o jejich osudu?

Zdroj: SMFDR Official

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Zatímco Rusko musí trpět, Ukrajina se může radovat: americký systém Patriot „zatne tipec“ nesestřelitelné raketě Kinžal i letounu Su-35
Události247.cz
Události247.cz
Cena zůstává, hmotnost produktů je nižší: Obchody zdražují čím dál rafinovaněji
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vynalezl stroj času a zmizel: Někteří věří, že se Mike Marcum přesunul do 30. let
adbz.cz
adbz.cz
Pár kapek do vody: Orchidej se obsype květy díky citronové šťávě