Na zabouchnuté klíče v autě obvykle triky z filmů nefungují

                   

Většina vozidel už má sice dálkové odemykání a zamykání, ale je stále ještě celá řada těch vozidel, které se odemykají a které se zamykají takzvaně po staru. Tedy tak, že se zamáčknou kolíčky na dveřích a ty se zabouchnou. Co ale v případě, že máte uvnitř vozidla své klíče?

Známé triky z filmů

Když si lidé zabouchnou klíče ve svém voze, tak si vzpomenou na různé triky z filmů. Že stačí kousek drátu do zámku, že stačí kovovým předmětem zatlačit na to správné místo, nebo že se stačí jenom dostat pod těsnění okna a jedním pohybem dveře otevřít. Jistě o těchto tricích také víte. Pokud byste je někdy chtěli zkusit, myslete na to, že film je od reality hodně vzdálený. Odemknout auto bez klíčků skutečně není tak snadné, jak je tomu na filmovém plátně.

Nejlepší je zavolat odborníka

Pokud by se vám někdy stalo, že si zabouchnete klíčky, je na místě zavolat odborníka. Ten může dorazit už za pár desítek minut a samotná jeho práce nemusí trvat déle, než jednotky minut. Dostat se do vašeho vozu tak zvládnete mnohem rychleji, než když se o to budete pokoušet sami. Zvláště když nemáte zkušenosti. Profesionál navíc není ani tak drahý, nehledě na to, že mnohdy můžete mít jeho služby k dispozici i v rámci pojistek. Takže jak jeho příjezd, tak i jeho služby jsou pro vás zcela zdarma a jdou na vrub vaší pojišťovně.

Nejenom při zabouchnutém klíčku

Není to jenom zabouchnutý klíček, kdy se jeho služby mohou hodit a kdy přijde vhod jeho pomoc. Daná situace může nastat také ve chvíli, kdy máte zamčené auto a klíče ztratíte, ale potřebujete se dovnitř dostat. Také se mohou jeho služby hodit ve chvíli, kdy přestalo fungovat dálkové ovládání a klasický zámek ve dveřích už je několik let nefunkční. I tady raději zapomeňte na to, co jste viděli ve filmech a jděte osvědčenou cestou profesionálů. Je to jejich práce a věřte, že ji mají takzvaně v malíku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články