Našel se skutečný unikát. Mercedes S-Class z 90. let s minimálním nájezdem

                   

Mercedes S-Class z 90. let je bezesporu unikátní automobil, který se stal ikonou své doby. Navíc i v dnešní době může být celkem slušným autem pro pravidelné ježdění. Jak pro své materiálové zpracování, tak i výbavu, ale i pro svůj komfort, nebo velmi zajímavý vzhled. Není proto divu, že lidé mají o tyto vozy stále zájem. Mnohdy i v případě, že si chtějí toto auto pořídit jako budoucí investici.

Našel se jeden unikát

Sehnat Mercedes S-Class z 90. let není až tak nic těžkého. Jak na tuzemských, tak i na zahraničních inzertních webech se nachází. A to obvykle i za poměrně příznivou cenu v rozmezí 5 až 10 tisíc euro. V záplavě těchto inzerátů se však našel jeden unikát. Auto, které bylo do prodeje poprvé uvedeno v roce 1996, se totiž prodává za necelých 24 000 auto. Tedy v porovnání s jinými i pětkrát dráž. Jaký je důvod?

i

Auto je ve skvělém stavu

Vraťme se k tomu, proč si lidé Mercedes S-Class z 90. let koupí. Buď na ježdění, nebo jako investici. A právě pro skupinu investorů může být toto auto skvělá volba. To proto, že za celých 23 let měl jenom jednoho jediného majitele, který se o své auto dobře staral. Ostatně to je vidět už na první pohled. A také ho moc nepoužíval, jelikož najeto má tento stále stylový a rozhodně ikonický vůz jenom 12 tisíc kilometrů.

Skvělý interiér a dobrá výbava

Pokud si na tento vůz příliš nevzpomínáte, oživíme vám na tomto prodávaném modelu vaši paměť. Stačí se podívat dovnitř, kde vlivem malého nájezdu a velké péče najdete interiér, které je velmi zachovalý. Jak pokud jde o plasty, tak třeba i o vzácnou modrou kůži, nebo dřevěné obložení.

i

Tento Mercedes S-Class však nadchne také výbavou, která se může hravě měřit i se současnými vozy. Nechybí třeba klimatizace či elektrické sedačky, což je v mnoha dnešních vozech stále ještě příplatková výbava. A tomu všemi přidejme motor V8 o výkonu 326 kW a je jasné, proč je auto legendou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články