Navrácení původního lesku a barvy pneumatik levnou metodou. Odstraní nečistoty i asfalt

                   

Mnoho lidí používá Coca-Colu k různým účelům, důvod je zcela zřejmý, Coca-Cola je univerzální produkt a je k dispozici všem. Na internetu existuje mnoho návodů na použití Coca-Coly k nejrůznějším věcem. Žvýkačku zamotanou ve vlasech odstraníte, když postižené kadeřem na chvíli ponoříte do sklenice Coca-Coly. Pokud vás bodla včela, naneste na postižené místo malé množství koly.

Chcete vrátit svým starým mincím lesk? Použijte k tomu Coca-Colu a vyleštěte je vatovým tamponem. A je toho mnohem více. Coca Cola pomáhá  čistit fleky a rozpouštět nečistoty na kuchyňském náčiní. Proč ale někteří řidiči stříkají pneumatiky Coca-Colou?

Jak všichni víme, pneumatiky jsou během provozu pokryty různými druhy nečistot, asfaltem a spoustou dalších věcí. Kromě toho na ně mají silný vliv ultrafialové paprsky, což způsobuje, že ztrácejí barvu. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Mnoho řidičů se snaží takových problémů zbavit, ale to většinou stojí spoustu peněz, které motoristé nechtějí platit, a proto přišli s skvělým způsobem, jak se s pomocí společnosti Coca-Cola pneumatiky ztmavit.

Chcete-li pneumatiky takto ztmavit, musíte kola opatrně umýt od všech nečistot na povrchu. Je lepší použít dietní Coca-Colu bez cukru, aby se po zaschnutí coly nelepily na cukernatý povrch gum nečistoty a vlastně cokoliv, co letí kolem. 

iZdroj fotografie: Pixabay

Před provedením této procedury je dobré mít pneumatiky nahuštěné na správný tlak udávaný výrobcem vozu. Také budete potřebovat rozprašovač. Nalijte do něj Coca-Colu, nastříkejte ji na pneumatiky a vydrhněte kartáčem. Výsledek je viditelný ihned po zaschnutí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články