Řidič v Superbu chtěl potrestat dodávku. Jeho neuvážený manévr se mu ale vymstil, autokamera incident natočila

Agresivní styl jízdy a nevhodné manévry se mohou vymstít každému řidiči. Ovšem už nemusí mít tak velké štěstí jako měl řidič Superbu.

i Zdroj fotografie: Škoda
                   

Agresivní jízda se některým řidičům může pěkně vymstít. Nebezpečná rozhodnutí a ohrožení ostatních účastníků provozu opravdu není dobrý nápad. Pokud chcete někoho upozornit, že vám jeho styl jízdy nebo provedený manévr vadí, bohatě postačí, když ho probliknete nebo na něj zatroubíte. Vybržďování a vytlačení ze silnice je to nejhorší, co může agresivní řidič udělat.

Nebezpečný manévr řidiče Superbu

O tom, že se nebezpečné manévry nevyplatí, se přesvědčil řidič Superbu na vlastní kůži. To co provedl bylo zachyceno na kameru. Řidič byl naštvaný, zřejmě někam pospíchal. Rozhodl se, že dodávku vytlačí ze silnice, ale to se mu nepodařilo a způsobil si tak škody na vlastním autě.

iZdroj fotografie: Pixabay

Agresivní řidič Superbu

Na videu níže je vidět, že dodávka předjíždí jinou dodávku. Je tedy možné, že již Superb mohl vidět ve zpětném zrcátku, chvilku počkat a pustit ho. Otázka ale zní, jak rychle se Superb pohyboval a zda jel předepsanou rychlostí. Vzhledem k tomu, že musel opravdu razantně sešlápnout brzdový pedál, jel pravděpodobně mnohem rychleji.

Snaha vytlačit dodávku

Řidič dodávky se ihned po předjetí zařadil do pomalého pruhu, aby mohl Superb pokračovat ve své jízdě. V tu chvíli dostal agresivní řidič špatný nápad. Zřejmě šlo o snahu vytlačit dodávku ze silnice nebo ho chtěl vybrzdit. Neodhadl ale své řidičské schopnosti. Strhl volant a místo rychlého najetí před dodávku se opřel zadním blatníkem o nárazník. Naštěstí se to obešlo bez větších škod.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jednalo se jen o menší náraz, řidič Suberbu udržel volant a automobil nedostal hodiny. Možná potřeboval nový blatník nebo pár klempířských úprav a nový lak. Celý manévr ale mohl dopadnout mnohem hůře. I přesto, že vás někdy někteří řidiči mohou naštvat, vyhněte se manévrům, které mohou ohrozit jak vás tak i ostatní. Může se vám to vymstít stejně jako řidiči Superbu.

Byli jste někdy svědky nebezpečného manévru agresivního řidiče?

Zdroj: Motor1

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články