Nechal Mercedes na placeném parkovišti. Po příchodu našel očesaný vrak

                   

Kdyby Jay Trent tušil, jak dopadne jeho parkování na tomto placeném parkovišti, patrně by si zvolil jiné. 36 letý muž vyrážel na dovolenou, a rozhodl se, že auto ponechá na placeném parkovišti, odkud se dopraví na letiště, ze kterého se svou ženou vzlétne vstříc letnímu odpočinku. To ale ještě nečekal, že po příletu z dovolené ho čeká doslova šok.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Placené, hlídané a drahé parkoviště

Dané parkoviště si vybral nejenom z důvodu jeho blízkosti letišti v Birminghamu, ale také proto, že bylo hlídané 24 hodin denně. Byl přesvědčen, že jeho Mercedes nemalé hodnoty bude na tomto místě v bezpečí během celé dovolené. Ostatně cena nebyla nijak nízká, což jenom potvrzovalo to, že by mělo být vše v naprostém pořádku.

Po příletu byl v šoku

Když se pár vrátil ze své dovolené a dorazil na parkoviště ke svému autu, byl v šoku. Jay Trent marně vyhlížel svůj Mercedes na místě, kde ho zaparkoval. Na daném místě ale nebyl. To vyvolalo první znepokojení, a další přišlo záhy. Auto nakonec objevil, ale o kus dál, než zaparkoval. To ale nebyl ten hlavní problém. Jeho auto najednou nevypadalo jako luxusní Mercedes, ale spíše jako starý vrak.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Auto bylo očesané a poničené

Když se vydal ke svému Mercedesu blíže, nemohl uvěřit vlastním očím. Z luxusního auta byl vrak. Chyběly registrační značky, kapota, světlomety, část motoru a další prvky. A to během pouhých pěti dní, kdy zde své auto nechal zaparkované. Škoda je odhadnuta na 20 000 liber, které bude muset majitel vozu zaplatit.

Rozhodl se pro žalobu

Celou situaci pochopitelně nechce nechat být a rozhodl se, že bude majitele parkoviště žalovat. Záměrně si vybral placený a hlídaný parking, aby měl jistotu, že se jeho vozu nic nestane. Místo toho došlo k pravému opaku a auto bylo zničené více, než kdyby ho nechal oněch pět dní parkovat jenom tak na ulici. Vzhledem k tomu, jak auto dopadlo, si také příště vybere, jaké parkoviště při své cestě na dovolenou zvolí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí
adbz.cz
adbz.cz
Trvalo pár let, než mu „vyrostla první židle“. Geniální –⁠ přitom stačí k novému stromku přidělat formu a chvíli počkat