Když se před pár dny objevila zpráva, že Tesla Cybertruck míří do prodeje za směšně nízkou cenu, mnoho lidí nechápalo. Pochopitelně však nešlo o reálné auto, ale jenom o model na dálkové ovládání. S ním přišla společnost Hot Wheels. Došlo tak k poměrně zajímavé situaci, jelikož model Cybertruck je na trhu podstatně dříve, než tomu bude v případě reálného vozu od Tesly. K dispozici budou dvě modely, a to menší v měřítku 1:64, nebo větší v měřítku 1:10.

Máte raději Lamborghini

A co takhle si splnit sen a koupit si Lamborghini? Že na něj nemáte? Podle nás ano. I tady totiž nemluvíme o reálném autě, ale o modelu. Nikoliv od výše uvedené značky, která představila Cybertruck, ale od značky Lego, která nevyrábí jenom klasické hračky, ale zaměřuje se také na edice, které mají co dočinění s automobilovým světem. Nejnovějším přírůstkem má být Lamborghini, které by mělo být dokonce nejsložitějším přírůstkem v historii daných edic.

O jaký model půjde?

To je na tom to nejzajímavější. Zatím došlo jenom k potvrzení informace o tom, že Lamborghini a Lego spolupracují a že dojde na vytvoření modelu tohoto vozu. Už však nebylo odhaleno, o jaký automobil se bude jednat. Podle několik spekulací by to však měl být s největší pravděpodobností model Lamborghini Sian FKP 37. Na to, zda je to pravda nebo nikoliv však nebudeme muset čekat dlouho. Set s tímto vozem má mít premiéru 1. června, tedy tematicky na den dětí.

Nejde o první počin

Vytvořit model populárního vozu není pro Lego nic výjimečného a v případě Lamborghini rozhodně nejde o první počin. V minulosti již tato společnost uvedla na trh celou řadu zajímavých aut, jako třeba Aston Martin DB5, Ford Mustang, Volkswagen T1, Bugatti Chiron, Porsche 911 a celou řadu dalších. Řada z nich skončila nejenom v rukách dětí, ale i na policích sběratelů. A podobně to jistě bude i s vydaným Lamborghini.

Foto: Tiskové materiály Lamborghini