Nejslavnější český youtuber Jirka Král má nové BMW 440i Gran Coupé

                   

Konečně nebude jezdit taxíkem

Jirka Král se do současné doby všude dopravoval taxíkem. Proč? Protože neměl své vlastní auto. To se změnilo ve chvíli, kdy mu zavolal dealer, že jeho vysněný vůz BME 440i Gran Coupé je připravený v salonu a může s jej vyzvednout.  V tu chvíli si snad naposled zavolal taxi!

Jirka ani tentokrát nezapomněl na své fanoušky a prostřednictvím krátkého videa se podělil o radost z toho, že si konečně jede vyzvednout svůj první vysněný automobil. Podle jeho slov nikdy neutrácel za drahé oblečení ani jiné výstřelky, všechny vydělané peníze investoval zpět do svého byznysu a to do počítačů, smartphonů a prostorů Zetko v pražské Kotvě. A jaké má pocity z nového auta? Má radost jako kdyby právě byly Vánoce!

Prošel zkouškou?

Při předávání nového vozu nechyběl „ceremoniál“ ve kterém jako první dostal klíče, pak záruku a nakonec pěkně tučný manuál, ze kterého by mohl složit těžké závěrečné zkoušky. Naštěstí byl dealer  benevolentní a když viděl Jirkovo nadšení, přeskočil pár kapitol a odvedl ho k zavřeným dveřím. Co za nimi stálo?

Luxusní červené BMW s velkou mašlí na kapotě, pod kterou se ukrývá třílitrový benzinový šestiválec, poháněný 326 koňskými silami. Motor komunikuje s osmistupňovou automatickou převodovkou a nechybí ani pohon všech (devatenáctipalcových) kol. Zrychlení z nuly na sto Jirkovi tohle žihadlo slibuje za pouhých pět vteřin. A maximální rychlost udávaná výrobcem? 250 km/h.

Interiér krásně voní!

Při usednutí za volant přišla první reakce: „Krásně voní!“ ale to nám přes video předat nemohl, tak nás nechal nahlédnout alespoň na palubní desku v dekoru Piano Black. Interiér si vybral v luxusním světlém provedení, sedačky má ve světlé kůži a nechybí tady ani pořádný audio systém.

Zdroj fotografií: Youtube.com, jirkakral.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články