Objevte svět hybridních pohonů díky nové Kia Stonic

                   

Díky stoupajícímu zájmu o ekologii (a rostoucím cenám paliv) roste poslední dobou zájem o elektrické vozy. Mnoho řidičů ovšem stále není připraveno udělat kompletní skok do neznámých vod elektromobilů. Řešením pro ně tak je hybridní pohon, který kombinuje technologii obou světů. Jedním z vozů nabízejících toto přechodné řešení je i nová Kia Stonic. Co ještě nám může nabídnout?

Parťák do města i na chatu 

Kia Stonic je kompaktní městský crossover, který Vás nadchne stylem  i cenou. Základní verze výbavy startuje od 400 tisíc korun. V této verzi se můžete těšit na příjemné doplňky jako je rádio s dotykovým displejem, USB nabíječka a 12V zásuvka. Díky vyvýšenému podvozku je to ideální parťákem na na chatu i do města. 

Kia Stonic navíc přichází v unikátních barevných kombinacích, které jen tak někde nevidíte, díky dvoutónové možnosti s unikátní barvou střechy. Na výběr tak může být třeba unikátní žlutá nebo červená střecha, která na černém základu rozhodně vynikne. 

i

Sportovně laděná verze GT Line 

Pokud se ovšem nespokojíte se základem a chcete jen ten pravý luxus, je tu pro Vás vrcholná verze výbavy GT Line. Už na první pohled zaujme svým vylepšeným designem díky nové dynamické masce chladiče, třem otvorem pro odvod vzduchu v barvě střechy a ochranného panelu, ve kterém jsou zapuštěny mlhovky.

Pohon EcoDynamics+ pro ekologickou jízdu

Kia Stonic se může pyšnit pohonem, který se nazývá EcoDynamics+. Jde o unikátní verzi podobnou Mild-Hybridu. Motor se plynule přepíná mezi elektromotorem a generátorem. Při zrychlování elektromotor podporuje činnost spalovacího motoru a při brzdění navíc rekuperuje energii. Díky tomu dosáhnete nižších spalin a spotřeby.

i

Zaujalo Vás to? 

Zní Vám to hezky, ale nejste si ještě jistí? Co si nejprve zkusit testovací jízdu? Autorizovaný prodejce Kia v Praze Auto Jeremiášova Vám rád vyjde vstříc a nabídne Vám zkušební jízdu v předváděcím voze Kia Stonic. Budete se tak moci sami přesvědčit, jak se Vám bude tento nový hybrid řídit a navíc Vám tým zkušených profesionálů odpoví na všechny otázky, které by Vás o vozu mohly zajímat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články