Ojeté SUV za čtvrt milionu. Vybrali jsme méně známá auta

                   

Vypadá to, že trend zájmu o SUV jenom tak neunikne. Kdo chce být jeho součástí a zároveň hledá ojetinu, už má z čeho vybírat. A bude na tom vzhledem k portfoliu automobilek stále lépe. My jsme si dali cenový limit 250 000 Kč a za ten chceme koupit jen to nejlepší. Jaké možnosti zaujmou?

Chevrolet Captiva

Začneme ne úplně známým a populárním modelem, který si moc evropských zákazníků přece jenom nezískat. A to je škoda. Chevrolet Captiva byl vyráběn od roku 2006 do roku 2018 a rozhodně má co nabídnout. Poměrně dobře vypadá, má slušnou ochranu proti korozi a celkově odolný interiér. S odstupem času pozitivně hodnotíme i nízkou poruchovost auta.

Jeep Cherokee KK

Pokud s vaším čtvrtmilionovým rozpočtem potřebujete SUV, které zvládne i trochu toho terénu, může být Jeep Cherokee KK jasná volba. Byl vyráběný v letech 2007 až 2012. Na první pohled zaujme svým designem. Jeho vlastníky potom i celkovou odolností a trvanlivostí celého vozu. Přidejte k tomu skvělé chování auta v terénu, špičkovou výbavu a dobrý výběr motorizací. A je jasné, co vás rozhodně nezklame.

Kia Sorento II

Třetím naším tipem je korejská Kia Sorento druhé generace, která se vyráběla v letech 2009 až 2005. V té době šlo o jasnou vlajkovou loď automobilky, čemuž odpovídá také design a zpracování. Jak je u Korejců zvykem, zaujme hlavně prostorný interiér, jak vpředu, tak i vzadu. přidejme dobrou ochranu proti korozi, dobré jízdní vlastnosti, bohatou výbavu, a to vše za celkem příznivou cenu. Ani s tímto SUV nelze udělat krok špatným směrem.

Dacia Duster

Ať si lidé na diskuzích říkají cokoliv, Dacia Duster si své zákazníky umí a v minulosti také uměla najít. Řeč je o první generaci, která se vyráběla od roku 2010 do roku 2018. Je pravda, že někdy může zklamat výbava nebo provedení interiéru. Pokud však máte auto hlavně na cesty z bodu A do bodu B, a ne jako dalšího rodinného mazlíčka, nezklame. A to hlavně v případě, kdy se podíváte na její cenovku.

Mercedes ML II

Poslední naším tipem na SUV do čtvrt milionu je Mercedes ML II W164. Výroba auta začala v roce 2005 a skončila v roce 2011. Hlavním kladem je v tomto případě vylepšená ochrana proti korozi, i použití nejlepších možných materiálů. Přidejme k tomu špičkovou výbavu, dokonale pohodlná sedadla, dobrou praktičnost a je jasné, že ani s tímto autem se chyba neudělá.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Jak vypadá jedna z nejděsivějších atomovek v hojném ruském arzenálu: balistická raketa Satan (R-36M) připomíná světu, čeho se bát
Události247.cz
Události247.cz
Konec známkování na prvním stupni? Nesmysl, myslí si většina Čechů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
I zkušení řidiči se na silnici dopouští mnoha chyb. Nehoda může skončit smrtí celé posádky
adbz.cz
adbz.cz
Praktická rýže v pytlíku není dobrá volba. Přispívá ke vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění