Okamžiky hrůzy na čerpací stanici. Pumpař zachránil dítě, které by jinak spadlo pod nákladní automobil

Malá holčička bude nejspíš do smrti vděčná muži, který jí zachránil život. Pohotově zareagoval a chytil ji, aby nespadla pod projíždějící nákladní automobil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pohotovou reakci ukázal muž, který díky své rychlosti a odvaze zachránil život malé holčičce. Celý incident se stal na čerpací stanici a záznam byl natočen na bezpečnostní kameru. Zaměstnanec benzínové pumpy si všiml, že holčička utíká přímo směrem k cestě, kde byl v tu chvíli hustý provoz. Díky jeho pohotové rychlosti se podařilo zabránit téměř jasné tragédii. Muž ani malá holčička na tento zážitek nejspíše nikdy nezapomenou.

Svou pohotovou reakcí s největší pravděpodobností zachránil dívce život

Nepříjemná situace pro oba účastníky se stala na čerpací stanici ve Wieprizu v Polsku. Bezpečnostní kamera umístěná na budově benzínové pumpy zachytila celý průběh situace. Na videu je jasně vidět, co by se mohlo stát, kdyby v tu chvíli zaměstnanec čerpací stanice nezareagoval a dívku nezachránil před téměř jasnou tragédií.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nepozornost rodičů

Jak přesně k celé situaci došlo, není známo, protože podle videa není zřejmé, kde byli rodiče malé dívky. Ze záznamu je dobře vidět, že holčička vyběhla od benzínové pumpy a namířila si to přímo naproti na frekventovanou silnici. Shodou okolností byl v tu chvíli velký provoz a dívka měla obrovské štěstí, že si jí starší zaměstnanec benzínky všimnul. Stačila by jen sekunda a vše mohlo být úplně jinak.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Záchrana v poslední vteřině

Přestože starší muž zachránil dívku poněkud tvrdým způsobem, bude mu za to asi do konce života děkovat. Malé děvče bylo už skoro v cestě, když ji odvážný muž strhl na zem, aby ji zachránil. Hned jakmile dopadli, projel nákladní automobil pouze pár centimetrů od nich. Oba byli z celé situace šokováni a není se čemu divit. Velký náklaďák vážící několik desítek tun je minul jen o vlásek. Dotyčná holčička si příště určitě dá pozor na to, aby na cestu nevstoupila bez rozhlédnutí.

Zdroj: mamNewsa

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články