Okamžiky hrůzy na čerpací stanici. Pumpař zachránil dítě, které by jinak spadlo pod nákladní automobil

Malá holčička bude nejspíš do smrti vděčná muži, který jí zachránil život. Pohotově zareagoval a chytil ji, aby nespadla pod projíždějící nákladní automobil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pohotovou reakci ukázal muž, který díky své rychlosti a odvaze zachránil život malé holčičce. Celý incident se stal na čerpací stanici a záznam byl natočen na bezpečnostní kameru. Zaměstnanec benzínové pumpy si všiml, že holčička utíká přímo směrem k cestě, kde byl v tu chvíli hustý provoz. Díky jeho pohotové rychlosti se podařilo zabránit téměř jasné tragédii. Muž ani malá holčička na tento zážitek nejspíše nikdy nezapomenou.

Svou pohotovou reakcí s největší pravděpodobností zachránil dívce život

Nepříjemná situace pro oba účastníky se stala na čerpací stanici ve Wieprizu v Polsku. Bezpečnostní kamera umístěná na budově benzínové pumpy zachytila celý průběh situace. Na videu je jasně vidět, co by se mohlo stát, kdyby v tu chvíli zaměstnanec čerpací stanice nezareagoval a dívku nezachránil před téměř jasnou tragédií.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nepozornost rodičů

Jak přesně k celé situaci došlo, není známo, protože podle videa není zřejmé, kde byli rodiče malé dívky. Ze záznamu je dobře vidět, že holčička vyběhla od benzínové pumpy a namířila si to přímo naproti na frekventovanou silnici. Shodou okolností byl v tu chvíli velký provoz a dívka měla obrovské štěstí, že si jí starší zaměstnanec benzínky všimnul. Stačila by jen sekunda a vše mohlo být úplně jinak.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Záchrana v poslední vteřině

Přestože starší muž zachránil dívku poněkud tvrdým způsobem, bude mu za to asi do konce života děkovat. Malé děvče bylo už skoro v cestě, když ji odvážný muž strhl na zem, aby ji zachránil. Hned jakmile dopadli, projel nákladní automobil pouze pár centimetrů od nich. Oba byli z celé situace šokováni a není se čemu divit. Velký náklaďák vážící několik desítek tun je minul jen o vlásek. Dotyčná holčička si příště určitě dá pozor na to, aby na cestu nevstoupila bez rozhlédnutí.

Zdroj: mamNewsa

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„Zelenského mírový plán je jedinou cestou vpřed,“ tvrdí zarputile ukrajinský diplomat Ihor Žovkva
Události247.cz
Události247.cz
Ve velkochovu se mezi živými kuřaty povalovaly uhynulé kusy. Dan-Moravia Agrar dodávala i pro Vodňanské kuře
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Průmyslová automatizace se rychle rozvíjí: tyto trendy bychom neměli ignorovat
adbz.cz
adbz.cz
Ze 2 bytů udělali 1: „Intimní“ a „denní“ zónu v pastelových barvách oddělují posuvné dveře přes celou stěnu