Originálnější inzerát na prodej auta neexistuje. Majitel natočil reportážní video

                   

Prodej auta není jednoduchá věc. Pokud jste ho někdy prodávali tak jistě dáte za pravdu v tom, že je důležité zaujmout. Je třeba zajistit, aby v záplavě mnohých inzerátů byl vidět ten váš. Někdo si koupí horní pozice v inzertních serverech, další láká na fotografie a jiný se snaží zaujmout popisem. A potom je tu prodejce z Polska, který prodává svůj Opel Astra. Ten se dokonce rozhodl natočit unikátní video.

Video vypadá jako reportáž

Nejde o běžné video, jaké znáte z různých testů nových automobilů. Majitel Opelu Astra vše pojal velmi netradičně, a to v reportážním stylu. V tu chvíli se o autě dozvíte mnoho zajímavých informací, ale hlavně se královsky pobavíte. Není divu, že se dané video šíří po celém světě a dostává se ke stovkám tisícům lidem. To se běžnému inzerátu patrně nikdy nepodaří.

Náhodní kolemjdoucí i důvod prodeje

Představte si jakoukoliv formu reportáže ve večerních zprávách a budete přesně vědět, v jakém duchu je natočeno video o prodeji vozu. Nechybí stručný popis auta, ale třeba i důvod prodeje, kterým je to, že až moc přitahuje pozornost žen. Ve videu jako ve správné reportáži nechybí ani „náhodní“ kolemjdoucí a jejich názory na auto, nebo vyjádření fundovaných lidí. A to má spojitost se starou Astrou, za kterou chce majitel 4 600 zlotých. Zda se prodá nebo nikoliv je otázkou. Faktem ale je, že o autě prodávaném ve městě Kamienna Góra ví minimálně celé Polsko.

Prohlédněte si video: https://www.facebook.com/barszczykk/videos/3114158881991098/

Čech vsadil na nestandardní popis

Možná si ještě vzpomenete na prodej staré Škody 110R, kterou český majitel prodával na známém aukčním serveru. Ten se zase snažil odlišit velmi originálním popisem auta. Po jeho přečtení jste o autě věděli téměř vše a zároveň jste se snažili popadnout dech. I o tomto prodeji věděla minimálně celá naše země. To se pozitivně podepsalo i na ceně, za kterou bylo toto auto vydraženo.

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články