Pat a Mat se nemají vůbec za co stydět, tihle mistři na křižovatce je hravě překonají. Video, u kterého se nelze nesmát

Některé situace na silnicích vás rozesmějí spolehlivěji, než by to dokázali Pat a Mat. Když navíc za volantem možná zrovna sedí oni dva. Tohle video si nenechte ujít.

i Zdroj fotografie: S vědomím STOP CHAM
                   

Video, u kterého jsem málem vyprsknul smíchy kávu, kterou jste si po celém dni konečně dopřál si automaticky ukládám s tím, že se o něj budu chtít podělit s vámi. Jako první jsem jej ale přeposlal člověku zcela mimo obor, pro něhož je hybrid postava ze scifi, nikoli Prius. Za pár minut mi přišla řada smajlíků s dovětkem „ještě jim tam mohl připlout remorkér“. Ano, to sedí. Tohle si nenechte ujít, Pat a Mat jsou proti nim dvojice jaderných inženýrů.

Nastala „zapeklitá“ situace

A jsem za to video v podstatě rád. Situace kolem nás není jednoduchá a v záplavě všech těch negativních a krize oznamujících zpráv je něco podobného vcelku osvěžující záležitostí. Zejména pokud to je záznam z palubní kamery a nic než realita. Tím víc se člověk musí smát. Navíc v okamžiku, kdy už si myslíte že je to celé hotové a konečně vyřešené, se začnete smát znovu. Přesně, jak poznamenala moje partnerka – ještě jim tam mohl zleva připlout remorkér.

Zkrátka, když se sejde specifická kombinace povah a netolerance, korunovaná absolutní neschopností vypořádat se se situací na křižovatce, nemůže to asi dopadnout jinak. Že to ve finále vypadá jako nový díl s názvem „Pat a Mat se naklonovali a řídí auta“ je už podružné. Jedni popeláři potřebují vyjet z úzké ulice v zástavbě, a provoz na přilehlé silnici se kompletně zhroutí. Přitom kdyby jeden z nich jen trochu couvnul a uvolnil tu situaci, nemá kamera co natáčet.

Tetrisu na křižovatce chyběla tolerance

A to bych si asi z tohoto „Tetris“ spektáklu vzal jako hlavní ponaučení a hlavní zprávu. Někdy opravdu stačí strašně málo. Nemusí být velkých gest, nemusí být velkých slov. Stačí jen upozadit svoje ego, zařadit někdy zpátečku (reálnou i v přeneseném slova smyslu), uvědomit si, že tolerance je to, co pomáhá světu a intolerance činí pravý opak. Pokud dáme té první šanci, dočkáme se často věcí, o nichž jsme si ani netroufali snít. Nezapomeňte – stačí opravdu málo… Přejeme hodně šťastných a tolerance plných kilometrů!

Stala se vám někdy podobná situace s takovou netolerancí?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ultimátní zabiják lodí, proti němuž nebude obrany: Čína pracuje na rychlém „raketo-torpédu“ s nadzvukovou rychlostí
Události247.cz
Události247.cz
Jako za bolševika: Putin nadělí Rusům nepříjemný vánoční dárek. Na potraviny si podle nového videa vystojí pořádné fronty
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Lechtání může ublížit dítěti i dospělému: Smích vždy neznamená zábavu, může to přejít až k týrání
adbz.cz
adbz.cz
Čtyři věci, které orchideje k smrti nenávidí. Kdo se jich vyvaruje, může se z nádherných květů těšit po celý rok