Jak to vypadá, když v servisu pomáhá pes? Podívejte se sami

Pes v autoservisu
                   

Pes je nejlepší přítel člověka, o tom žádná …věrné zvíře svého pána nikdy nezradí, snaží se mu být neustále nablízku, a klidně za něj položí život. V jednom ruském autoservisu tak dokonce pes pomáhá svému páníčkovi s prací. Jak? Nosí na sobě speciálně upravený oblek s kapsami po stranách, v nichž jsou umístěny klíče, případně i jiné nástroje. Tenhle malý pomocník je rozhodně roztomilý a užitečný – nářadí se nikde neválí a je vždy po ruce, což mechanikovi práci do jisté míry usnadňuje.

Jenomže to má i stinnou stránku – pes v autoservisu? Ve špinavém a takto malému tvorovi nebezpečném prostředí? Je to podobné, jako by na sobě mělo oblek s nářadím 3 – 5leté dítě. Jasně, možná trochu přeháním …ale i přesto se přikláním spíše k obavám, že může na psa něco spadnout, nebo že mu dlouhodobé nošení větší zátěže pokřiví páteř. Už samotný oblek pro něj jistě není moc příjemný – spousta lidí sice své psy obléká, ale v drtivé většině případů dočasně, a pouze v zimě.

Fotografie psa-pomocníka pochází odkudsi z Ruska, kde si zrovna s ochranou zvířat hlavu nedělají. Můžeme jenom doufat, že není zátěž příliš velká a nezpůsobí psíkovi do budoucna problémy.

Mohlo by vás zajímat: Kolik můžete ročně ušetřit za palivo se správnými pneumatikami?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Co přinese IDEX 2023 Rusku, nebo spíše Rusko IDEXU: zaujmout chce zejména raketometem Tornado-S s údajným dosahem až 300 km
Události247.cz
Události247.cz
Žena, která uprchla před režimem Lukašenka popsala, jak je jeho diktatura mocná
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jak se dostat k srdci člověka? Nový robot dokáže ve 3D tisknout orgány přímo uvnitř těla
adbz.cz
adbz.cz
Praktiky starých šamanů stojí za zkoušku. Stačí ve skleníku zapálit bobkový list a škůdci se mu vyhnou obloukem