Postavte si věrnou repliku legendární Tatry 603 v měřítku 1:8! Nová kolekce od De Agostini

                   

Tatra 603 je bezpochyby kultovní automobil. Tuto krásku charakterizuje jedinečná linie karoserie, řada inovativních technických řešení, spolehlivé materiály a pečlivé provedení. Tato luxusní limuzína z dob existence železné opony byla snem každého řidiče. Dnes může být replika úžasné šestsettrojky vaše! 

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu http://bit.ly/autozive-tatra603 a do objednávky zadejte svůj kód: TATRA603AUTOZIVE

Českoslovenští designéři a inženýři zkombinovali nespoutanou, vytříbenou představivost se střízlivým technickým myšlením. A tak na konci 50. let 20. století vznikla Tatra 603 – naprosto fenomenální automobil východního bloku, na který můžeme být opravdu hrdí.

i

Díky nejnovější kolekci De Agostini, která dosud nebyla na českém trhu vydána, se můžete vrátit do tehdejší doby a stát se majiteli věrné repliky Tatry 603. Legendární model této krásné limuzíny ve sběratelském měřítku 1 : 8 může zdobit i vaši poličku! 

Kovová karoserie, vysoce kvalitní materiály, otevírací dveře i obě kapoty, funkční světlomety, osvětlení interiéru a palubní desky, luxusní dvoubarevné provedení, pečlivě zpracované detaily interiéru i exteriéru, pohyblivá kola – to je jen několik předností tohoto jedinečného modelu. 

i

Postavit ho nebude problém, protože v každém dalším vydání kolekce „TATRA 603“ najdete i časopis, který obsahuje podrobný návod k montáži. Kromě toho se dočtete o historii značky Tatra a dozvíte se také kuriozity a zajímavosti z automobilového světa z dob, kdy tato dvoubarevná kráska brázdila československé silnice.

Model šestsettrojky bude mít po složení působivé rozměry:

  • délku 63 cm,
  • šířku 24 cm,
  • výšku 20 cm.
i

Stojí za to objednat si naši kolekci, protože kromě nižší ceny (počínaje číslem 3 ušetříte 20 Kč na každém čísle) obdržíte jedinečné dárky kolekce (model závodní Tatry 2-603 B5 Marathon v měřítku 1 : 43, notes, přívěsek na klíče, pořadač na časopisy a tři plakáty s automobily Tatra) a v nabídce PREMIUM další, jedinečné doplňky a příslušenství vyrobené pro potřeby kolekce.

Pozor! Objednejte si kolekci na internetu http://bit.ly/autozive-tatra603 a do objednávky zadejte svůj kód: TATRA603AUTOZIVE

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub