Přestavba auta na spolehlivý pracovní stroj či parťáka do nepohody

Jste profesionál používající automobil k výkonu náročné profese, případně vám automobil slouží k provozování náročných koníčků a nevyhovují vám vlastnosti sériově vyráběných vozidel?

i Zdroj fotografie: Adobestock
                   

Potřebovali byste automobil, na který je maximální spolehnutí i v extrémních podmínkách? Právě pro vás jsme připravili níže uvedené řádky.

Hasičské jednotky, armáda, policie, off-roadoví závodníci, horské služby, to je část ze zákazníků společnosti Dajbych 4×4, jež má s přestavbou vozidel více než 27 let zkušeností.

Využijte bohatých zkušeností Dajbych 4×4 napříč značkami automobilů

Nemusí přitom jít nezbytně nutně pouze o off-roadová vozidla, v Dajbych 4×4 mají zkušenosti i s přestavbou limuzíny Škoda Superb, sanitkami, dodávkami apod. Stejně tak, pracovníci Dajbych 4×4 mají zkušenosti s přestavbou vozidel různých značek, namátkou: Land Rover, Toyota, Isuzu, Iveco, Jeep, Mercedes, Nissan, Suzuki, Ford, Škoda.

Přestavba vozidel all-inclusive

Abyste si mohli být jistí maximální spolehlivostí upraveného vozu, pracovníci Dajbych 4×4 jej důkladně testují na vlastních off-roadových polygonech, součástí předávní vozu je pak seznámení se základními technickými znalostmi a ekonomií provozu. Samozřejmostí je pak i následný servis. ¨

Obraťte se na Dajbych 4×4 s žádostí o konzultaci

Zaujaly vás výše uvedené řádky? Kontaktujte ještě dnes pracovníky společnosti Dajbych 4×4 s žádostí o konzultaci přestavby vašeho automobilu. Kontaktní údaje, včetně referencí stávajících zákazníků a detailního popisu služby najdete na internetové stránce: přestavba vozidel Dajbych 4×4.

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články