Prodej užitkových vozů a dodávek za ceny, na které máte i vy

                   

Brzdí vás v podnikání chybějící dodávka? Nebo jiný specifický užitkový vůz? Zejména v začátcích podnikání koukáme na každou korunu a hodí se ušetřit i při nákupu automobilu. Navíc kupovat nový automobil, a platí to rovněž pro užitkový, není zrovna ekonomické. Jeho hodnota rychle klesá a vždy se z ekonomických důvodů doporučuje sáhnout raději po autě mírně opotřebeném, které je v dobrém stavu a optimálně má prověřený původ.

Kompletní fullservis v oblasti prodeje užitkových vozidel nabízí Vans Centre

Firma spolupracuje s nejprestižnějšími evropskými autobazary a za 12 let své existence dokázala své zákazníky uspokojit již 15 000 vozidly. Tento prestižní autobazar vám prodá auto, které hledáte pro své podnikání, ale vybaví i celou vaši firemní „flotilu“.

Vans Centre vykupuje pouze kvalitní vozy z operativního leasingu, z předčasně ukončených leasingových smluv a ze speciálních mezinárodních aukcí. V její nabídce nenajdete vozy od podnikatelů ani od autodopravců. Auta jsou proto ve výborném technickém stavu, mají zaručený původ a nehrozí riziko přetočených kilometrů.

Jaká je nabídka Vans Centre?

Prodej Ford Transit je samozřejmostí – patří totiž mezi nejčastěji poptávané. V sortimentu ale nechybí ani další značky furgonů/vanů, koupíte zde chlaďák mrazák, minibus, pickup, přívěs, sklápěč, skříň, specializované nástavby, ale i nákladní a osobní vozy. V naprosté většině případů dokáže Vans Centre uspokojit zákaznickou poptávku ihned. U společnosti je však možné vůz ve speciální podobě rovněž poptat. Firma je schopna navíc zajistit výrobu a montáž chladící vestavby a agregátu.

Financování nákupu užitkových vozidel

Prodej užitkových vozů a dodávek vám ve Vans Centre nabídnou včetně financování. Úvěr do 600 000 Kč vám schválí i bez doložení příjmů a daňového přiznání. Firma nabízí výborné úrokové sazby a je autorizovaným prodejcem u leasingových společností Raiffeisen Leasing, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial a MONETA Auto.

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články