Mechanik pracující pro Sultána ukázal na video jeho garáž v hodnotě 110 miliard Kč. Vlastní nejvzácnější auta světa a další fantastické kousky

Pokud plánujete cestu do Dubaje a jste fanouškem luxusních vozidel, nezapomeňte se jít podívat na jedno speciální místo. Uvidíte kousky, které jinde nenajdete.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem TheRichest
                   

Vlastnit luxusní auto se nepodaří každému. Jeho pořízení i následný provoz je vcelku hodně drahý. Existuje však spousta lidí, kteří je milují a jsou jejich obdivovateli. V různých zemích se pořádají několikadenní výstavy, které můžete navštívit. Pokud ale ani jednu z nich nestíháte, máte možnost si dojet tam, kde budou přepychová vozidla neustále. Zajeďte si třeba na dovolenou a až budete mít chvíli čas, dojděte se podívat na drahá vozidla, která dost možná nikde jinde neuvidíte.

Naleznete zde mnoho drahých kousků

Garáž plná špičkových kousků je v Dubaji (Private Classic Car Collection) a může se na ně přijít podívat každý fanoušek aut. K obdivování zde naleznete například Bugatti Divo, Koenigsegg Regera, Pagani Huayra a mnoho dalších drahých modelů. Dále se lze podívat na Lotus, Ferrari, Lamborghini a Porsche. Nachází se zde i Rolls-Royce a pár sportovních Mercedesů. Nechybí ani několik kousků, které mají luxusní paket Mansory. Za zmínku stojí i limitovaná edice Ferrari Monza SP2.

iZdroj fotografie: Pixabay

Místa s přepychovými vozidly

Každý fanoušek luxusních vozidel by se sem měl podívat. Uvidí zde mnoho honosných aut. Jestliže ale nechcete utrácet hodně peněz za takovou dovolenou, zvolte jinou lokalitu s výstavou. Například v Berlíně stojí za návštěvu Classic Remise Berlin. V této velké hale je hodně zajímavých kousků, které si zkrátka musíte prohlédnout, jestliže jste opravdový fanoušek a máte vztah k autům.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Dále se můžete vydat do Monaka. V tomto státě parkují nejčastěji u kasina velmi drahá a rychlá auta. Není den, kdy byste zde nepotkali nějaké luxusní vozidlo. Stačí se jít projít po okolí a máte krásnou podívanou. Při návštěvě Monaka věnujte pozornost i sbírce vozů monackého knížete. Protože je opravdu velká, najde si zde každý alespoň jeden kousek, který může obdivovat. Naleznete tam i vozy Formule 1.

Jaké auto je vaše nejoblíbenější?

Zdroj: TheRichest

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články