Renovace světlometů zlepší vzhled auta a zvýší vaši bezpečnost

Renovace světlometů
                   

Jsou vaše světlomety matné? Vidíte při řízení v noci špatně?  Vaše matné nebo zažloutlé světlomety jdou přitom zrenovovat tak, že budou svítit i vypadat jako nové. Matnost nebo zažloutlost světlometů je způsobena oxidací povrchu vnějšího krytu, což to může mít za následek vážné zhoršení účinnosti samotného světla.

Řízení v noci nebo za špatných povětrnostních podmínek s neefektivními světlomety může představovat bezpečnostní problém. Pokud vaše světlomety už neslouží kvůli opotřebení dobře, neměli byste riskovat a objednat si jejich renovaci. Náš ochotný tým odborně odstraní zoxidovaný materiál a povrch světlometů vyleští do hladka. Vaše světlomety budou vypadat mnohem lépe a opět budete mít jistotu, že při jízdě v noci uvidíte a budete viděni.

Na účinnosti vašich světel závisí vaše bezpečnost i bezpečnost ostatních

Renovace vyčistí matné či zažloutlé světlomety tak, aby svítily stejně jasně jako zcela nové. Tím se zlepší vzhled a viditelnost a vaše jízda bude mnohem bezpečnější. Kromě toho předejdete potížím při technické kontrole. Špatná účinnost světel je totiž jednou z nejčastějších příčin „vyhození z technické“.

i

Potřebuji renovaci světlometů?

Čas na zrenovování světel přichází zejména pokud:

  • V noci špatně vidíte na silnici před sebou.
  • Vaše světlomety jsou zažloutlé.
  • Vaše světlomety jsou zakalené.
  • Vaše světlomety jsou prasklé nebo poškrábané

Co mohu od renovace světel očekávat?

Jakmile náš tým zrenovuje vaše světlomety, vrátí je do stavu, jako když vaše auto vyjelo z továrny! Jak renovace světlometů probíhá? Náš vícestupňový proces se zaměřuje na hlubší zakalení a škrábance, aby se čočka světlometu vrátila do stavu, v jakém přišla z výroby. Renovace světlometů probíhá v servisu Motogart v Praze v Dolních Měcholupech.

i

Kolik stojí renovace světlometů?

Cena renovace světlometů je mnohem nižší než jejich kompletní výměna. Renovace světlometů stojí v autoservisu Motogart od 605 Kč za jeden světlomet. To je zhruba desetkrát méně, než kdybyste provedli kompletní výměnu světlometů. Přesná cena závisí na velikosti a míře opotřebení světlometu. Doba renovace je okolo jedné hodiny.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: pozemní sebevražedný dron sestavený v zákopu je odvážnou improvizací, 12 kg TNT dokáže skupinu nepřátel doslova „roztrhat“
Události247.cz
Události247.cz
Putinova dcera promluvila o tom, co si myslí o Rusech a Ukrajině
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo vynalezl úplně první tank a jak změnil 1. světovou válku: Trvalo rok, než se ho vojáci naučili používat
adbz.cz
adbz.cz
Trapézový plech jako střešní krytina vyniká odolností a pevností